Ay'ın İkizler burcundaki etkisi

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba, Pazar günümüzü Ay’ın İkizler burcundaki etkisi ile kafamız karışık ve kararsız geçirebilir, aynı anda birçok şeyi yapmak isteyebiliriz. Sosyal olabilir, arkadaşlarımızla vakit geçirebilir ve sohbet ortamlarına katılabiliriz. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir.

Güneş ve dönüşüm gezegeni Plüton arasında gerçekleşecek olumlu açının etkisi ile çok tutkulu olabilir ve isteklerimizi gerçekleştirmek için hedefe kilitlenebiliriz. Pazartesi ve Salı günleri Ay Yengeç burcunda ilerleyecek ve ev hayatımıza yoğunlaşmak isteyeceğiz.

Taşımak ya da evin içini yenilemek için uygun günler olacak. Ailemize ve sevdiklerimize daha fazla vakit ayırabilir, huzurlu ortamları tercih edebiliriz. Ay Yengeç burcundayken turuncu, sarı ve beyaz renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

Salı günü mücadele gezegeni Mars ve çılgın gezegen Uranüs arasında gerçekleşecek açının etkisi ile hayatımızda sürpriz ve hızlı gelişmeler yaşayabiliriz.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak. Kendimizle daha fazla ilgilenebilir, beğenilmeye ve onaylanmaya daha fazla ihtiyaç duyabiliriz. Sevdiklerimize jestler yapmak için uygun bir gün ama aşırı lüks harcamalara karşı dikkatli olmak gerekebilir.

Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. Hafta sonu ise Ay Başak burcunda ilerleyecek ve 13 Eylül Pazar günü saat 09:41’de Başak burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Tutulma zamanları hayatımız için önemli ve bir konuda dönüşüm yaşayacağımız zamanlardır. Önümüzdeki birkaç hafta içinde çok önemli bir fırsatla karşılaşabilir, sorunlu giden bir konudan tamamen uzaklaşma kararı alıp hayatımızı yenilemek isteyebiliriz.

Yeni adımlar için önemli kadersel durumlar yaşayabiliriz. Güneş Tutulması Başak burcunda olacağı için en çok burcu ya da yükseleni Başak, Balık, Yay ve İkizler olanları etkileyecek. Hayatımızda yeni bir sayfa açmak için uygun bir zaman olacak. Aynı zamanda bu dönem ektiğimizi biçeceğimiz ve yarım kalan konularla ilgili hesaplaşmalar yaşayacağımız bir dönem olacak.

 KOÇ: Kariyerinizde uzun zamandır yaşadığınız bir iletişim sorunundan kurtulmak için önemli bir adım atarak iş yerinizde ya da konumunuzda değişim yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Bir ilişkiniz maddi sorunlar yüzünden etkilenebilir ve bu sorunlar uzun süredir sürdüğü için artık kendi rahatınızı ve özgürlüğünüzü seçebilirsiniz.

İKİZLER: Arkadaş çevrenizi değiştirmek ve sizi zarar veren insanlardan uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Yeni bir çevreye giriş yapabilirsiniz.

YENGEÇ: İş hayatınızda çok fazla yorulduğunuz için uzaklaşmak isteyebilir, bir seyahat planı ile dinlenip, ruhsal olarak bir aşkla iyileşebilirsiniz.

ASLAN: İş hayatınızda beklenmedik bir durumla karşılaşabilir, gergin bir ruh halinde olup üstlerinizle sorun yaşayabilirsiniz, ani durumlara dikkat!

BAŞAK: Yeni bir çevreye girip önemli insanlarla tanışabilir, parasal canlanma yaşayabilir ve aşkla ilgili bir iyileşme ile karşılaşabilirsiniz. 

TERAZİ: Kariyerinizle ilgili bir bitiş noktasına gelebilir, sorunlu giden bir konu ya da yerden tamamen kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmak için kendinizi iyi hissedeceksiniz.

AKREP: Parasal konularda çevrenizden destek görebilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve aşk hayatınızda da güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz.

YAY: İş hayatınız için yeni yatırımlar yapabilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Çevrenizi değiştirme kararı alabilirsiniz.

OĞLAK: Çok önemli insanlarla tanışıp önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda da sürpriz ve güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz.

KOVA: İş hayatınızda bir zorlukla karşılaşabilir ve maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.

BALIK: Aşk hayatınızda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerde bazı zorluklarla karşılaşabilir, ilişkilerinizde bitiş ya da değişimler yaşayabilirsiniz.
 

Yazarlarımızdan

17 Eylül 2020, Perşembe 07:54
17 Eylül 2020, Perşembe 07:50
Sıradaki haber yükleniyor...
holder