Bol sürprizli hafta sonu

09 Haziran 2012, Cumartesi 05:00
AA

Merhaba, enerji dolu ve bol sürprizli bir hafta sonu bizi bekliyor. Yeni insanlarla tanışıp fikir alışverişi yapabileceğimiz ve kafamızın oldukça çok çalışacağı günlerdeyiz. Okulların da tatil olmasıyla birlikte, iyice yaz havasına girebilir ve tatil planları yapmaya başlayabiliriz. Çok eğleneceğiniz, yeni ve güzel deneyimler yaşayacağınız bir hafta sonu yaşamanızı diliyorum.

9 Haziran Cumartesi & 10 Haziran Pazar; hafta sonu oldukça renkli geçecek. Cumartesi günü Ay Kova burcunda olacağı için yeniliklere açık olacağız ve yaratıcı fikirlerimizi ortaya koyup kendimizi istediğimiz alanda gösterebileceğiz. Burcu ya da yükseleni Kova, Terazi ve İkizler olanlar kendilerini çok daha iyi ve şanslı hissedebilirler. Aklınıza gelen çılgın fikirleri hayata geçirebileceğiniz ve karşınıza çıkacak sürpriz fırsatları değerlendirebileceğiniz bir gün olabilir. Cumartesi gecesi saat 22:24 itibariyle Ay Balık burcunda ilerlemeye başlayacak ve duygusal dünyamız renklenecek. Burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanlar kendilerini çok daha iyi hissedebilirler. Hislerimizin oldukça güçlü olacağı bu günlerde, göreceğimiz rüyalar hayatımızla ilgili oldukça önemli işaretler verebilir. Aşk hayatımızla ilgili sürpriz gelişmeler de yaşanabilir, sevdiğimize karşı oldukça romantik ve sevimli olabiliriz.

Ay Balık’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Tembellik ve dalgınlık.
*Keyfe ve lükse aşırı düşkünlük.
*Alkol, nikotin, kafein gibi uyarıcı maddelere aşırı düşkünlük.
*Aşırı yemek yeme isteği ve sonucunda kilo alma durumu.
*Her türlü bağımlılık; ilaç, bilgisayar oyunları, sosyal paylaşım siteleri…

Bu hafta sonu hayatımıza Mor ya da Kırmızı renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Balık’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji verecektir.
 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.