Büyük bir değişime hazır olun

19 Ekim 2013, Cumartesi 05:00
AA

Merhaba, hafta sonunu Koç burcundaki Ay tutulmasının etkisiyle oldukça farklı geçirebilir, kendimizi büyük bir değişimin içinde bulabiliriz. Planlarınızı istediğiniz gibi gerçekleştirebileceğiniz bir hafta sonu yaşamanızı diliyorum.

19 Ekim Cumartesi -  20 Ekim Pazar; Koç burcunda gerçekleşen Ay Tutulması sonrası hafta sonumuzu büyük bir değişim içinde geçirebilir, hayatımıza dair yeni kararlar alıp bu kararları uygulamaya geçmek için hazırlık yapabiliriz.

Özellikle iletişim hayatımızda değişimler olabilir, bazı ilişkilerimizi bitirebilir, bazılarını da kuvvetlendirebiliriz. Hafta sonu Ay Boğa burcunda seyrine devam edeceği için, özellikle burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler.

Ay Boğa burcundayken işlerimizi pratik bir şekilde halledip daha sonrasında kendimize keyifli ve tembellik yapabileceğimiz ortamlar yaratmak isteriz. İşlerimizi toparladıktan sonra yavaşlar ve her şeyi ağırdan almaya başlarız.

Keyfimiz her şeyden daha önemli olabilir, lükse ve rahatımıza aşırı düşkünlük gösterebiliriz. İştahımız da açık olacağı için fazla yemek yiyebilir ve kilo alabiliriz! Kokular da çok önemli olacağı için, güzel kokulara karşı zaaf gösterebilir ve kendimize yeni ve özel bir koku alabiliriz. Masaj yaptırmak için de oldukça güzel günler olabilir, sevgiliyle romantik ve tutkulu anlar yaşanabilir.


Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.  
Diş operasyonları.
Gürültü.
Aşırı yemek ve kilo alımı.  

Bu hafta sonu hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.
 

Sıradaki haber yükleniyor...