Duygusal ve hassas bir başlangıç

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisi ile oldukça duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Aile, ev, evlilik ve vatanla ilgili konular gündemimizde olabilir.

Evimizde ve sevdiklerimizle vakit geçirmeyi tercih edebiliriz. Geçmiş konular aklımıza gelebilir ve iç dünyamıza çekilebiliriz. Ay Yengeç burcundayken sarı, beyaz ve gümüş renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Pazartesi günü saat 09:07 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişimde sert etkiler ortaya çıkacak. 20 Kasım’a kadar sürecek olan Merkür Akrep geçişinde konuşmalarımızda daha sert ve kararlı olabilir, fikirlerimizi kabul ettirmek için çok hırslı olabiliriz. İletişimde tartışma ve gerginliklere dikkat etmek gerekebilir!

Burcu ya da yükseleni Akrep olanlar bu dönemde söyledikleri ile çok fazla dikkat çekebilirler. Çarşamba ve perşembe günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve çok istediğimiz bir konuda öne çıkmak için harekete geçebileceğiz. Kendimize olan güvenimiz ve beğenimiz artabilir, çevremiz tarafından beğenilmek ve desteklenmek isteyebiliriz.

Ay Aslan burcundayken lüks ihtiyacımız da artabilir ve aşırı harcamalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir! Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

3 Kasım Salı günü Venüs ve Mars Başak burcunda kavuşacaklar, bu kavuşumla birlikte özellikle aşk hayatımızda güzel ve romantik gelişmeler yaşayabiliriz, burcu ya da yükseleni Başak olanlar çok çekici olabilir ve dikkat çekebilirler.

Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ise Ay Başak burcunda ilerleyecek ve her konuda titiz bir ruh hali içinde olacağız.

Hayatımızı düzenleyebilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir, sağlık kontrollerimizi yaptırabilir ve spora başlayabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi dengeleyebilir.
 

KOÇ: İştahınızın artacağı bu günler aşırı yemek yiyebilir ve sağlığınız zorlayabilirsiniz, yediklerinize çok dikkat etmeniz gerekebilir.

BOĞA: Çok fazla para harcayabileceğiniz bu hafta, maddi konulara çok dikkat etmeniz ve hesabınızı iyi yapmanız gerekebilir.

İKİZLER: Bu hafta çok istediğiniz bir haber gelebilir ve önemli bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

YENGEÇ: Çok duygusal ve hassas olacağınız bu hafta geçmişteki anılarınızı çok fazla düşünebilir ve bir hesaplaşma yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Aşk hayatınızda hareketli bir hafta sizi bekliyor. Etrafınızdaki kişiler tarafından çok ilgi görebilir ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Bu hafta iş yoğunluğunuz olabilir, yeni sorumluluklar alabilir ve yaptığınız işlerden dolayı üstleriniz tarafından taktir edilebilirsiniz.

TERAZİ: Aşk hayatınızda sürpriz bir gelişme yaşayabilir ve birlikte olduğunuz kişiden beklenmedik sözler duyabilirsiniz.

AKREP: Kendinize olan inancınızın ve gücünüzün artacağı bu hafta ne istediğinizi çok iyi bilecek ve elde etmek için harekete geçeceksiniz.

YAY: Çok gergin olacağınız bu hafta herkesten ve her şeyden uzaklaşıp bir yere gitmek isteyebilir, sorumluluklarınızı ihmal edebilirsiniz.

OĞLAK: Maddi konularda çok şanslı olacağınız bu hafta güzel bir fırsatla karşılaşabilir ve iyi bir yatırım yapabilirsiniz.

KOVA: Çok yoğun olacağınız bu hafta çok fazla çalışabilir ve işle ilgili büyük bir sorumluluk alabilirsiniz.

BALIK: Bu hafta çok yorulabilir ve bitkin düşebilirsiniz, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir hafta olabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder