Eğlence dolu hafta sonu

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba, bu hafta sonu Ay Aslan burcunda olacağı için oldukça sosyal olabilir ve kendimizi eğlenceye verebiliriz. Merkür gezegeni İkizler burcunda hareket etmeye başladığı için kafamız oldukça hızlı çalışacak. Aynı anda birçok fikir üretebilir, ne yapacağınızla ilgili büyük kararsızlık yaşayabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizin bol olacağı ve onları hayata geçirebileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşamanızı dilerim.

26 Mayıs Cumartesi & 27 Mayıs Pazar; Ay Aslan burcunda olacağı için oldukça sosyal bir hafta sonu yaşayabiliriz. Kendimizi eğlenceye verebilir, her konuda aşırı lükse kaçabiliriz. Her şeyi tozpembe görebilir ve oldukça eli açık davranabiliriz. Sonradan pişman olacağınız kadar harcama yapmamak için lükse karşı dikkatli olmanızda fayda var! Aşk hayatınızda da hareket olabilir, var olan ilişkiniz hareketlenebilir ya da yeni bir aşkın heyecanına kapılabilirsiniz. Aşkla ilgili sürpriz güzel gelişmeler yaşasanız da Venüs gezegeninin geri harekette olduğunu unutmamalısınız! Venüs aşk gezegeni olduğu için, geri hareketi aşkla ilgili konularda sürpriz gelişmelere ve büyük kararsızlıklara sebep olabilir. İki aşk arasında kalınabilir, eski sevgiliye özlem duyulabilir. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamamakta fayda vardır çünkü partneriniz güvenilir olmayabilir!

Ay Aslan’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Kendini beğenmişlik ve aşırı gurur. 
*Kıskançlık ve baskı.
*Aşırı spor.
*Uykusuzluk.
*Sinirlilik, kalp ve tansiyon sorunları. 

Bu hafta sonu “sarı” rengini bir şekilde hayatımıza sokalım. Ay Aslan’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir. Özellikle altın sarısı pırıltılı ve şık kıyafetleri giymek için, ayrıca altın sarısı aksesuarları kullanmak için uygun günlerdeyiz.
 

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder