Eğlenceli bir hafta sonu

12 Ocak 2013, Cumartesi 05:00
AA

Merhaba, eğlenceli bir hafta sonu bizi bekliyor olabilir. Yeni Ay enerjisi devam ettiği için yeni başlangıçlar yapabilir ve her anlamda yenilenebiliriz. Beklentilerinizin gerçek olacağı bir hafta sonu diliyorum.

12 Ocak Cumartesi & 13 Ocak Pazar; Ay Kova burcunda seyrine devam ediyor, burcu ya da yükseleni Kova, İkizler ve Terazi olanlar kendilerini çok daha keyifli ve özgür hissedebilirler. Yeni Ay'ın enerjisiyle birlikte aklımıza yeni ve çılgın fikirler gelebilir ve onları gerçekleştirmek için hemen harekete geçebiliriz. Dahi olacağımız bu günlerde aklımıza gelen muhteşem fikirlerle yaşam enerjimiz artabilir. Sosyal olmak isteyeceğimiz bu hafta, yerimizde duramayıp sürekli bir yerlere gitmek ve eğlenmek isteyebiliriz. Arkadaşlarımızla ilişkilerimizi güçlendirebilir ve onlara destek olabiliriz.

Ay Kova'dayken dikkat edilecek durumlar;

*Güneş yanıkları ya da rüzgar çarpması.

*Aşırı yürüyüş.

*İştah ve kilo artışı.

*Tartışmalar.

Bu hafta sonu  “mor” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Kova'dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.