Eleştirel bir ruh hali

18 Nisan 2016, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay'ın Başak burcundaki etkisi ile oldukça titiz ve detaycı bir ruh hali içinde başlayabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlamak için harekete geçebiliriz. Eleştirel bir ruh hali içinde olacağımız için bir şeyleri beğenmekte ve memnun olmada zorlanabiliriz.

Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. Pazartesi günü itibariyle dönüşüm gezegeni Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve bu retro hareketi 26 Eylül’e kadar devam edecek.

Bu dönemde eski konularla ilgili hesaplaşmalar yaşayabilir, yarım kalan konularla yeniden karşılaşıp bir tamamlanma ve dönüşüm yaşayabiliriz. Aynı zamanda mücadele gezegeni Mars da Yay burcunda geri hareketine başladı ve bu retro dönemi 1 Temmuz’a kadar devam edecek.

Bu dönemde yeni adımlar atmak ve düşünmeden büyük kararlar almak riskli olabilir ve zarar getirebilir. Aşk hayatımızda da bazı kafa karışıklıkları yaşayabiliriz. Özellikle hayatımızdaki erkeklerle ilgili sorunlar yeniden gündemimize gelebilir, eski defterler açılabilir.

Mars retro sürecinde seyahat planlarında da sıkıntılar çıkabilir, bu süreçten en çok burcu ya da yükseleni Yay ve İkizler olanlar etkilenebilir! Bu hafta salı, çarşamba ve perşembe günleri Ay Terazi burcunda ilerleyecek ve kendimizle daha fazla ilgilenmek isteyeceğiz. Keyfimize düşkün olabilir ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenebiliriz.

Aşk hayatımızda da güzel gelişmeler olabilir ve ilişkilerimiz güçlenebilir. Ay Terazi burcundayken yeşil ve pembe renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir. 19 Nisan Salı 17:25 itibariyle Güneş artık Boğa burcunda ilerleyecek ve geleceğimizle ilgili daha sağlam kararlar alabileceğiz.

Burcu ya da yükseleni Boğa olanlar bu dönemde daha fazla dikkat çekebilirler. Cuma günü saat 08:23 itibariyle Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay etkisiyle birlikte hayatımızın bir alanında bitiş ya da yeniden doğuş yaşayabiliriz.

Özellikle burcu ya da yükseleni Akrep ve Boğa olanlar Dolunay etkisini hayatlarında daha fazla hissedebilir ve bir konuda dönüşüm yaşayabilirler. Hafta sonu da Ay Akrep burcunda ilerleyecek her konuda hırslı ve tutkulu olmamızı sağlayacak. Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

KOÇ: Sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilir, bir sorununuzdan tamamen kurtulup, bunun sevincini sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz.

BOĞA: Maddi konularda sıkıntı yaşayabilir, beklediğiniz bir alacağı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz.

IKIZLER: Uzun zamandır beklediğiniz bir iş sonuçlanabilir ve derin bir oh çekebilirsiniz. Bir yükten kurtulacaksınız.

YENGEÇ: Bir tatil plani yapabilir, uzun zamandir yapmak istediğiniz bir planı yakın zamanda hayata geçirebilirsiniz.

ASLAN: Çok istediğiniz bir şeyi satın almak için bir yakınınızdan destek alabilir ve sevildiğinizi hissedebilirsiniz.

BAŞAK: Bir yolculuğa çıkabilir ve burada önemli bağlantılar kurup geleceğiniz için yatırım yapabilirsiniz.

TERAZI: Çok sosyal olacağınız bu hafta sürekli hareket halinde olabilir, yeni bir spora ya da hobiye başlayıp kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

AKREP: Bir konuda haklı çıkıp size karşı çıkan ya da inanmayan herkesi şaşırtıp kendinize hayran bırakabilirsiniz.

YAY: Yeni bir anlaşma yapabilir özellikle yurt dışıyla bağlantısı olan insanlardan destek alabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta sağlığınızla ilgilenmeniz, kendinize daha fazla vakit ayırmanız ve ruh sağlığınız için stresten uzaklaşıp biraz kafa dinlemeniz iyi gelebilir.

KOVA: Bir konuda söylediğiniz yalan ya da eksik bilgi bu hafta başınıza dert açabilir, söylediklerinize çok dikkat etmeniz gereken bir hafta.

BALIK: Ailenizle ilgilenmeniz gereken bu hafta eski bir sorun yine karşınıza çıkabilir ve bu sefer bu konuya kökten bir çözüm bulabilirsiniz.
 

Sıradaki haber yükleniyor...