Enerji dolu ve cesur bir başlangıç

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisi ile enerji dolu ve cesur bir başlangıç yapabilir, aklımıza koyduğumuz şeyleri hayata geçirmek için aceleci davranabiliriz. Merkür retrosu Kova burcunda devam ettiği için özellikle teknoloji ile ilgili konularda ve iletişim hayatımızda sorunlar yaşayabiliriz! Yeni bir anlaşma yaparken dikkatli olmamız ve durumu iyice incelememiz gerekir. Beklentilerinizin gerçekleşeceği keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

26 Ocak Pazartesi; Ay Koç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Koç, Aslan ve Yay olanlar kendilerini çok daha keyifli ve şanslı hissedebilirler. Ay Koç burcundayken enerjimiz yenilenir, kendimizi çok güçlü ve cesur hissedebiliriz. Hareket halinde olmak isteyebilir, yerimizde duramayıp birçok şeyi aynı anda yapmak isteyebiliriz. Ruh halimiz çocuksu ve meraklı olabilir, deneyimlere açık olabiliriz. Çok çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışmalara açık olabiliriz ama çabuk sinirlendiğimiz gibi sakinleşmemiz de kolay olur. Aşk hayatımızda hareket yaşanabilir, yeni bir aşka yelken açabilir ya da var olan ilişkimizde yeni bir heyecan yaşayabiliriz.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;
*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.
*Acele karar verme.
*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma. 
*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta pazartesi günü, hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

27 Ocak Salı & 28 Ocak Çarşamba; Ay Boğa burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Boğa burcundayken işlerimizi pratik bir şekilde halledip daha sonrasında kendimize keyifli ve tembellik yapabileceğimiz ortamlar yaratmak isteriz. İşlerimizi toparladıktan sonra yavaşlar ve her şeyi ağırdan almaya başlarız. Keyfimiz her şeyden daha önemli olabilir, lükse ve rahatımıza aşırı düşkünlük gösterebiliriz. İştahımız da açık olacağı için fazla yemek yiyebilir ve kilo alabiliriz! Kokular da çok önemli olacağı için, güzel kokulara karşı zaaf gösterebilir ve kendimize yeni ve özel bir koku alabiliriz. Masaj yaptırmak için de oldukça güzel günler olabilir, sevgiliyle romantik ve tutkulu anlar yaşanabilir. 27 Ocak Salı saat 17:00 itibariyle aşk gezegeni Venüs Balık burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Balık olanların her konuda şansı artacak. Bu dönemde daha duygusal olabilir ve aşk hayatımıza daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. Merkür retrosu devam ettiği için, eski sevgiliye ve geçmişteki güzel günlere özlem duyulabilir. Eğer karşılıklı bir aşk varsa ve bir şeyler yarım kalmışsa eski sevgiliye bu dönemde yeniden şans verilebilir.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.  
*Diş operasyonları.
*Gürültü. 
*Aşırı yemek ve kilo alımı.  

Bu hafta salı ve çarşamba günleri hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

29 Ocak Perşembe & 30 Ocak Cuma; Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız hız kazanacak. Burcu ya da yükseleni İkizler, Terazi ve Kova olanlar kendilerini çok daha şanslı hissedebilirler. Ay İkizler burcundayken çok fazla konuşma gerçekleşebilir ve birçok bilgi sizi aynı anda ulaşabilir. Kafa karışıklıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceği bugün, değişken bir ruh hali içince olabilir ve çevremizdeki insanları şaşırtabiliriz! Yalan ve dedikoduya çok fazla dikkat etmemiz gereken bugün, gereksiz bilgi kirliliğinden de korunmamız faydalı olacaktır! Ellerimiz çok becerikli ve hızlı olacağı için birçok işi hızlı bir şekilde yapabilir, yeni bir hobiye başlayabilir veya yazarak kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.  
*Gevezelik. 
*Dedikodu. 
*Yalancılık.

Bu hafta perşembe ve cuma günleri “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

31 Ocak Cumartesi & 1 Şubat Pazar;
Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu hafta sonu “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Eğitim hayatınızla ilgili bir gelişme yaşayabilir, yarım bıraktığınız bir okula ya da kursa devam etmek için harekete geçebilirsiniz.
BOĞA: Kariyerinizde eski bir sorun yeniden karşınıza çıkabilir, bir kadın yöneticiyle ya da iş arkadaşınızla sorun yaşayabilirsiniz.
İKİZLER: Eskiden içinde bulunduğunuz ama keyif aldığınız bir ortama yeniden girebilir ve özlediğiniz eski çevrenize yeniden kavuşabilirsiniz.
YENGEÇ: Çok duygusal olacağınız bu hafta geçmişe özlem duyabilir ve eski günlerin hayalini kurup kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.
ASLAN: Üzerinizdeki ağırlıktan bu hafta kurtulmaya başlayabilir ve canlanmak için kendinizi eski sosyal ortamlarınızın içinde bulabilirsiniz.
BAŞAK: Maddi konularda sıkıntı yaşayabilir, eski bir sorunla yeniden karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için bir kadından destek alabilirsiniz.
TERAZİ: İletişim dünyanızda hareketlenme olabilir ama konuşmalarınıza ve verdiğiniz sözler çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.
AKREP: Evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilir ve yaşam tarzınızı değiştirmek için hazırlık yapabilirsiniz.
YAY: Eski bir aşk hikayeniz yeniden karşınıza çıkabilir ve kafanız karışabilir. Eski günlere özlem duyabilir ve hislerinizle ilgili kararsızlık yaşayabilirsiniz.
OĞLAK: Eskiden iş yaptığınız insanlarla yeniden bir araya gelebilir ve yeniden çalışmayı düşünebilirsiniz. Eskiden çalıştığınız bir yer size bir teklifte bulunabilir.
KOVA: Sağlığınızla ilgilenmeniz ve kendinize daha fazla dinlenme vakti ayırmanız gerekebilir. Sizi yoran bir ilişkiniz varsa bitirme kararı alabilirsiniz.
BALIK: Maddi konularda başkalarından yana şanslı olabilir, eski alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme yapılabilir.

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder