Güzel bir başlangıç

09 Kasım 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın Terazi burcundaki etkisi ile oldukça sosyal ve hayatın güzelliklerine yönelerek güzel bir başlangıç yapabilir ve sevdiklerimizle vakit geçirebiliriz. Kendimizle ilgilenmek ve bakım yapmak için de uygun bir gün.

Ayrıca alışveriş yapmak için de uygun bir gün, çok zevkli olabilir ve güzel eşyalar satın alabiliriz. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

Artık aşk gezegeni Venüs de Terazi burcunda ilerlemeye başladığı için aşk hayatımızda güzel gelişmeler yaşayabilir, sosyal hayatımızı canlandırabilir ve kendimizi hayatın güzelliklerine daha çok bırakmak isteyebiliriz. Sanatsal konular da yine bu dönemde çok fazla gündemimizde olabilir. İlişkiler kuvvetlenebilir ve yeni bir ilişkiye ya da ortaklığa başlayabiliriz.

Burcu ya da yükseleni Terazi olanların bu dönemde şansları ve çekicilikleri artabilir, hayatlarında güzel gelişmeler olabilir. Salı, çarşamba ve perşembe günleri Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve hırsımız artacak. Aklımıza koyduğumuzu yapmak isteyeceğimiz için, çevremizdeki insanlara karşı aşırı baskıcı bir ruh hali içinde bulunmamaya dikkat etmemiz gerekebilir.

Kıskançlık ve kin gibi yoğun duyguları da dengelemek gerekebilir. Ayrıca Akrep burcunda çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay ile birlikte hayatımızın bir alanında bitiş, başlangıç ya da dönüşüm yaşayabiliriz. Bitti dediğimiz bir aşk ya da iş küllerinden yeniden doğabilir. Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Cuma ve cumartesi günleri Ay Yay burcunda ilerleyecek ve hayata karşı merakımız artacak. Yeni yerler keşfedebilir ve yeni insanlarla tanışabiliriz. Özellikle açık havada vakit geçirmek ve spor yapmak ruhumuza iyi gelebilir. Yeni bir eğitime başlamak ya da seyahat planı yapmak için de uygun günler.

KOÇ: Sosyal hayatınızda canlanma yaşayacak ve yeni insanlarla tanışıp çevrenizi genişleteceksiniz. Önemli organizasyonlara katılıp kendinizi gösterebilirsiniz.
BOĞA: Arkadaşlarınıza destek olmanız gereken bir hafta olabilir. Onlarla daha fazla vakit geçirebilir ve sorunları birlikte çözebilirsiniz.
İKİZLER: Hayal dünyanızda canlanma olabilir, aklınıza çok yaratıcı fikirler gelebilir ve her konuda çok üretken olabilirsiniz.
YENGEÇ: Kendinizle daha fazla ilgileneceğiniz bu hafta yenilenebilir, yeni bir imaj yaparak çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz.
ASLAN: İletişim dünyanızın canlanacağı bu hafta çok fazla iş görüşmesi yapabilir ve yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz.
BAŞAK: Aile, ev ve evlilikle ilgili konularda çok şanslı olabilir, bu konularda ciddi bir adım atabilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilir ya da ailenizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.
TERAZİ: Aşk hayatınız hızlanabilir ve kendinizi ayaklarınızı yerden kesecek eğlenceli ve keyifli bir aşkın içinde bulabilirsiniz.
AKREP: Aşk hayatınızda harika bir sürprizle karşılaşabilir ve gerçekten sevildiğinizi hissedebilirsiniz. Mucizelere açık bir haftadasınız.
YAY: iş hayatınızda yoğunluğunuz artacak ve çok çalışarak güzel başarılar elde edeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
OĞLAK: İlişkinizle ilgili ciddi bir adım atabilir ve gelecekle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Yalnızsanız hayatınıza size uygun biri gelebilir.
KOVA: Bir yolculuğa çıkabilir ya da yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz bu dönem becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
BALIK: Kariyerinizle ilgili önemli bir adım atabilir ve yeni bir sorumluluğun altına girebilirsiniz. Kendinizi tamamen iş hayatınıza verebilirsiniz.  
Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. Cuma günü itibariyle mücadele gezegeni Mars artık Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak ve yılsonuna kadar da bu burçta kalacak. Burcu ya da yükseleni Terazi olanların hem enerjisi artabilir hem de bazı zorluklarla karşılaşıp çözmek için mücadele edebilirler. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.