Haftaya duygusal ve hassas bir başlangıç

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisi ile duygusal ve hassas bir başlangıç yapabilir, ailemizle daha fazla ilgilenebiliriz. Vatanımızla ilgili konular da gündemimizde olabilir ve sevdiklerimizi daha fazla sahiplenebiliriz. Beklentilerinizin gerçekleşeceği keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

10 Kasım Pazartesi, 11 Kasım Salı ve 12 Kasım Çarşamba; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;
*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu hafta pazartesi, salı ve çarşamba günleri “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

13 Kasım Perşembe & 14 Kasım Cuma; Ay Aslan burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Aslan, Yay ve Koç olanlar kendilerini enerji dolu ve güçlü hissedebilirler. Ay Aslan burcundayken kendimize olan güvenimiz artar ve her konuda daha cesur davranabiliriz. Kendimize düşkün olacağımız bu günlerde sevdiklerimizden daha fazla ilgi ve sevgi bekleyebiliriz. Şımartılmak, övülmek ve beğenilmek çok fazla hoşumuza gidebilir ve tatlı dille çok rahat kandırılabilir ya da ikna edilebiliriz. Lüksümüze, keyfimize ve rahatımıza çok düşkün olacağımız için bu günlerde çalışmak çok zor gelebilir, mümkünse tatile çıkmak ya da işe biraz ara vererek eğlenceli bir şeyle uğraşmak iyi gelebilir.

Ay Aslan’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Kendini beğenmişlik ve aşırı gurur.  
*Kıskançlık ve baskı.
*Aşırı spor.
*Uykusuzluk.
*Sinirlilik, kalp ve tansiyon sorunları.  

Bu hafta, perşembe ve cuma günleri  “sarı” rengini bir şekilde hayatımıza sokalım. Ay Aslan’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir. Özellikle altın sarısı pırıltılı ve şık kıyafetleri giymek için, ayrıca altın sarısı aksesuarları kullanmak için uygun günlerdeyiz.

15 Kasım Cumartesi &16 Kasım Pazar; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz. Pazar günü saat 21:04 itibariyle aşk gezegeni Venüs Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve aşk hayatımıza hareket gelecek. Yeni bir ilişki için kendimizi hazır hissedebilir ve kendimizi maceralı bir aşkın içinde bulabiliriz. Burcu ya da yükseleni Yay, Aslan ve Koç olanlar bu dönemde çok daha çekici ve şanslı olabilirler.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı eleştirel olmak.
*Kıskançlık ve kavgacılık.
*Mide ve hazımsızlık sorunları.
*İlişkilerde soğukluk.

Bu hafta sonu hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Çok meraklı olabilir ve etrafınızdaki insanların özel hayatını araştırabilirsiniz. Gizli konular ortaya çıkabilir ve şaşırabilirsiniz.
BOĞA: Parasal anlamda şanslı olabilir ve beklenmedik bir fırsat elde edebilirsiniz. Paranızı doğru kullanırsanız kazancınız daha da artabilir.
İKİZLER: Seyahat planı yapabilir ve daha önce hiç gitmediğiniz bir yere gitmek için büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz. Özgür olmak isteyeceksiniz.
YENGEÇ: Çok yoğun bir şekilde çalışmanız gereken bir dönemdesiniz, başınızı kaşıyacak vakit bulmakta zorlanabilir ve tam bir iş kolik olabilirsiniz.
ASLAN: Akrabalarınızla ilgilenmeniz ve onların işlerini halletmeniz gerekebilir. Etrafınızdaki herkes sizden bir şey bekleyebilir ve çok bunalabilirsiniz.
BAŞAK: Kafanızda yeni fikirler oluşabilir ve onları hayata geçirmek için içinizde çok güçlü bir istek duyabilirsiniz. Yeni girişimler yapmak için uygun dönemdesiniz.
TERAZİ: Çok zevkli olacağınız bu dönemde tarzınızı yenileyebilir, özellikle gardrobunuz içinde büyük bir düzenleme yapabilirsiniz. Eski şeylerden kurtulmak isteyeceksiniz.
AKREP: Parasal anlamda çok şanslı olacağınız bu dönemde yeni bir işe başlayabilir ya da var olan işinizde kazancınızın artmasıyla ilgili gelişme yaşayabilirsiniz.
YAY: Aşk hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilir, hiç ummadığınız birinden hoşlanabilir ya da o kişinin ilgisi ile sizde kendinizi kaptırabilirsiniz.
OĞLAK: Evinizle ilgili büyük bir değişim kararı alabilir, taşınmak ya da evin içini yenilemek için önemli bir girişimde bulunabilirsiniz.
KOVA: İlişkinizde bazı sorunlar yaşayabilir ve birlikte olduğunuz kişiden uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Yalnız kalmak ve ilişkinizi değerlendirmek isteyeceksiniz.
BALIK: Sevgilinizle sürekli bir arada olabilir ve ilişkinizin güçlendiğini görebilirsiniz. Kendinizi ilişkinize adayabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
 

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder