Haftaya meraklı ve hevesli bir başlangıç!

24 Nisan 2016, Pazar 14:34
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki etkisi ile meraklı bir ruh hali içinde başlayabilir, yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabiliriz. Açık havada vakit geçirmek ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığımıza iyi gelebilir. Seyahate çıkmak ve yeni yerler keşfetmek için de uygun bir gündeyiz. Kalabalık ortamlarda sevdiklerimizle eğlenceli vakit geçirebiliriz. Bu etki salı günü de devam edeceği için haftaya meraklı ve hevesli bir başlangıç yapabiliriz. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek ve iş hayatımıza daha fazla önem vermek isteyeceğiz. Yeni yatırımlar yapabilir ve geleceğimizi daha fazla düşünüp maddi konulara yoğunlaşabiliriz. Ailemizle de daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. Cuma ve hafta sonu Ay Kova burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak. Çılgın bir ruh hali içinde olabilir ve aklımıza estiği gibi davranabiliriz. Orijinal fikirlerimizi hayata geçirebilir ve yeni deneyimler yaşayabiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 28 Nisan Perşembe itibariyle Merkür geri hareketi Boğa burcunda başlayacak ve bu dönemde iletişim hayatımızda bazı aksaklıklar yaşanabilecek. 22 Mayıs’a kadar sürecek olan bu dönemde iletişim hayatımıza dikkat etmeli, yeni başlangıçlar ve kararlar için beklemede kalmalıyız. Teknoloji ile ilgili yeni bir şey almak istersek de bu dönemde acele etmememiz ya da alacağımız eşyayı iyice incelememiz gerekir! Merkür retrosu Boğa burcunda gerçekleşeceği için bu dönemden en çok burcu ya da yükseleni Boğa, Akrep, Kova ve Aslan olanlar etkilenebilir ve geçmiş konularla yeniden yüzleşmek zorunda kalabilir. Merkür retro süresi boyunca eski sevgili ya da dostlar yeniden karşımıza çıkabilir ve geçmiş ilişkilere yeniden şans verilebilir ama bu dönemde başlayan ilişkiler çok fazla güven vermeyebilir ve uzun süreli olmayabilir, bu yüzden yeni başlanacak her konuda iyice düşünmek ve öyle hareket etmek gerekir!

KOÇ: Maddi konularda çok dikkat etmeniz gereken bu hafta borç-alacak ilişkilerinizde detaylı düşünmeniz gerekebilir.
BOĞA: Seyahat planlarınızda aksaklıklar yaşayabileceğiniz bu hafta gideceğiniz yerleri ertelemeniz ya da planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir.
İKİZLER: İş hayatınızda büyük bir yoğunluk yaşayabilir ve işlere yetişmekte zorlanabilirsiniz. Eski bir iş teklifi yeniden size sunulabilir.
YENGEÇ: Eski arkadaşlarınızla görüşüp geleceğe dair önemli konuşmalar ve planlar yapabilir, eski bir projeyi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz.
ASLAN: Bu hafta aklınıza eski anılar gelebilir ve geçmişteki birine karşı büyük bir özlem hissedebilirsiniz.
BAŞAK: Eski saç şeklinizi, giyim tarzınızı ya da kilonuzu özleyebilir ve eski halinize dönmek için girişimde bulunabilirsiniz.
TERAZİ: Maddi konularda çok şanslı olacağınız bu hafta eski bir gelirinize yeniden kavuşabilir ya da unuttuğunuz bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz.
AKREP: İletişim hayatınızda büyük bir canlanma olabilir, eski sevgili ya da dostlarınız sizi arayabilir ve sizi görmek için can atabilirler.
YAY: Ev hayatınızla ilgili sıkıntılı bir hafta yaşayabilir, evinizin içinde ya da ailenizle yaşadığınız eski sorunlardan artık bıkıp çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz.
OĞLAK: Aşk hayatınızda canlanma yaşayabilir, eski bir sevgiliden haber alabilir ve bu yüzden heyecanlanabilirsiniz.
KOVA: Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bu hafta eski bir sağlık sorununuz yeniden karşınıza çıkabilir ve kesin çözüm için kendinizle çok ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK: Beraberliğinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilir, eski bir konu yeniden gündeme gelebilir ve çözmek için adım atabilirsiniz.
 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.