Hareketli bir başlangıç

13 Ekim 2014, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın İkizler burcundaki etkisi ile hareketli bir başlangıç yapabilir ve çok fazla iletişim kurabiliriz. Merkür retrosu devam ettiği için yanlış anlamalara ve yapılan anlaşmalara dikkat etmek gerekir. Beklentilerinizin gerçek olacağı keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

13 Ekim Pazartesi; Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız hız kazanacak. Burcu ya da yükseleni İkizler, Terazi ve Kova olanlar kendilerini çok daha şanslı hissedebilirler. Ay İkizler burcundayken çok fazla konuşma gerçekleşebilir ve birçok bilgi sizi aynı anda ulaşabilir. Kafa karışıklıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceği bugün, değişken bir ruh hali içince olabilir ve çevremizdeki insanları şaşırtabiliriz! Yalan ve dedikoduya çok fazla dikkat etmemiz gereken bugün, gereksiz bilgi kirliliğinden de korunmamız faydalı olacaktır! Ellerimiz çok becerikli ve hızlı olacağı için birçok işi hızlı bir şekilde yapabilir, yeni bir hobiye başlayabilir veya yazarak kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.   
*Gevezelik.  
*Dedikodu.  
*Yalancılık.
Pazartesi günü “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

14 Ekim Salı & 15 Ekim Çarşamba; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.
Bu hafta salı ve çarşamba günleri “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

16 Ekim Perşembe, 17 Ekim Cuma & 18 Ekim Cumartesi; Ay Aslan burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Aslan, Yay ve Koç olanlar kendilerini enerji dolu ve güçlü hissedebilirler. Ay Aslan burcundayken kendimize olan güvenimiz artar ve her konuda daha cesur davranabiliriz. Kendimize düşkün olacağımız bu günlerde sevdiklerimizden daha fazla ilgi ve sevgi bekleyebiliriz. Şımartılmak, övülmek ve beğenilmek çok fazla hoşumuza gidebilir ve tatlı dille çok rahat kandırılabilir ya da ikna edilebiliriz. Lüksümüze, keyfimize ve rahatımıza çok düşkün olacağımız için bu günlerde çalışmak çok zor gelebilir, mümkünse tatile çıkmak ya da işe biraz ara vererek eğlenceli bir şeyle uğraşmak iyi gelebilir.

Ay Aslan’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Kendini beğenmişlik ve aşırı gurur.  
*Kıskançlık ve baskı.
*Aşırı spor.
*Uykusuzluk.
*Sinirlilik, kalp ve tansiyon sorunları.  

Bu hafta; Perşembe, cuma ve cumartesi günleri  “sarı” rengini bir şekilde hayatımıza sokalım. Ay Aslan’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir. Özellikle altın sarısı pırıltılı ve şık kıyafetleri giymek için, ayrıca altın sarısı aksesuarları kullanmak için uygun günlerdeyiz.

19 Ekim Pazar; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı eleştirel olmak.
*Kıskançlık ve kavgacılık.
*Mide ve hazımsızlık sorunları.
*İlişkilerde soğukluk.

Bu hafta pazar günü hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Kendinizi çok fazla dinleyebilir ve kendi kendinizi gaza getirip bir şeylerin düzelmesi için çevrenizdeki insanlara aşırı tepkiler verebilirsiniz.
BOĞA: Huzura ve sevgiye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilir, sevdiklerinizden daha fazla ilgi bekleyip huysuzluk yapabilirsiniz.
İKİZLER: Önemli bir görüşme yapabilir ve eski bir işle ilgili yeniden çalışmaya başlayıp kazançlı çıkabilirsiniz.
YENGEÇ: Sevdiğiniz kişiye içinizden geçen her şeyi söyleyebilir, kendinize sakladıklarınızı anlatabilmenin verdiği rahatlamayı yaşayabilirsiniz.
ASLAN: Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler gecikebilir ve bu yüzden stres yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz faydalı olacaktır.
BAŞAK: İçinizden geçenleri yazıya dökebilir, sevdiğiniz kişiye mail ya da mesajla duygularınızı açabilirsiniz. Gizemli bir ruh hali içinde olabilirsiniz.
TERAZİ: Kendinize daha fazla vakit ayıracağınız bu hafta, isteklerinizi hayata geçirmek için çok sabırsız olabilir ve hızlı kararlar alabilirsiniz.
AKREP: Geçmiş konuların yeniden açılacağı bu hafta bir hesaplaşma yaşayabilir ve geciken hakkınıza kavuşabilirsiniz.
YAY: Yakın akrabalarınızla ilgilenmeniz ve onların bir sorununu çözmeniz gerekebilir. Yaptığınız bir iyilik yerini bulabilir ve sizi sevindirebilir.
OĞLAK: Aşk hayatınızda hızlı bir gelişme yaşayabilir, yalnızsanız özel birinin varlığı ile hayat enerjinizi arttırabilirsiniz.
KOVA: Kafanız karışabilir ve hisleriniz konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Eski bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir ve heyecanlanabilirsiniz.
BALIK: Çok romantik olacağınız bu hafta sevdiğiniz kişiyi iltifatlara boğup beklemediği jestler yapabilirsiniz.

 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.