İletişim hayatı canlanıyor

14 Mart 2016, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, pazartesi ve salı günleri Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve iletişim hayatımız canlanacak, beklediğimiz haberler gelebilir ve yeni iletişim yolları denenebilir.

Kısa seyahatlere çıkmak, spor ya da bir hobiye başlamak için de uygun günlerde olacağız. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir. Çarşamba ve perşembe günleri Ay Yengeç burcunda ilerleyecek ve her konuda daha duygusal ve hassas olacağız.

Ailemiz ve evimizle çok fazla ilgilenebilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Ay Yengeç burcundayken beyaz, gümüş ve sarı renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Cuma ve hafta sonu ise Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak.

Kendimize olan güvenimiz artabilir ve cesur girişimlerde bulunabiliriz. Yüce gönüllü olabilir ve sevdiklerimize jestler yapabiliriz.

Aşk hayatımızda canlanma olabilir ve romantik planlar yapabiliriz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttıracaktır.

KOÇ: Aşk hayatınızda canlanma yaşayabilir, hoşlandığınız kişiden çok güzel sözler duyup heyecanlanabilirsiniz.

BOĞA: Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, özellikle ailenizle daha fazla ilgilenebilir ve onların isteklerini gerçekleştirmek için kaynaklarınızı kullanabilirsiniz.

İKİZLER: Uzun zamandır beklediğiniz bir haber bu hafta gelebilir ve içiniz yeni umutlarla dolabilir.

YENGEÇ: Sevdiğiniz kişiyle çok önemli bir konuşma yapabilir ve bu konuşmayla birlikte hayatınızın akışıyla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz.

ASLAN: Maddi konularda çok şanslı olabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilir ve fırsatları hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

BAŞAK: Çok çalışabilir ve emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Maddi manevi doyuma ulaşacağınız günlerdesiniz.

TERAZİ: Uzun zamandır sizi rahatsız eden bir konuda artık kesin bir karar alıp harekete geçebilir ve hayatınıza netlik getirebilirsiniz.

AKREP: Hislerinizin çok güçlü olacağı bu hafta içinize doğanlar gerçekleşebilir ve birçok konuda hızlı bir şekilde aydınlanma yaşayabilirsiniz.

YAY: Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir ve uzun sohbetler edebilirsiniz. Çok konuşmaktan yorgun düşebilirsiniz.

OĞLAK: Uzun zamandır almak istediğiniz bir şeye bu hafta sahip olabilir ve kendinizi çok keyifli hissedebilirsiniz.

KOVA: Hayatınızda huzur ve düzen isteyeceksiniz. Bu hafta bunun için önemli bir adım atacaksınız. Yeni karar ve başlangıçla birlikte yenileneceksiniz.

BALIK: Bir seyahat planı yapabilir ve kafanızı dinlemek için bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşacaksınız. Değişik yer ve insanlar size iyi gelecek.
 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.