İnatçı ve kararlı olacağımız bir hafta

17 Temmuz 2016, Pazar 10:19
AA

Merhaba, pazartesi ve salı günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek ve hırsımız artacak. Aklımıza koyduğumuz bir şeyi gerçekleştirmek için çok inatçı ve kararlı olabiliriz. Özellikle salı gecesi gerçekleşecek Oğlak burcundaki Dolunay ile birlikte hayatımızın bir alanında tamamlanma ya da bitiş yaşayabilir, böylece sorunlu giden bir konuda yeni sayfa açabiliriz. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak, orijinal fikirlerimizi hayata geçirmek için hızlı bir şekilde harekete geçebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. Cuma ve hafta sonu ise Ay duygusal Balık burcunda ilerleyecek, her konuda çok hassas ve kırılgan olabiliriz. Eski günleri ya da eski insanları düşünebilir, geçmişe özlem duyabiliriz. Romantik bir ruh hali içinde olabilir, sevdiklerimize jestler yapabiliriz. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir.

22 Temmuz Cuma 11:25 itibariyle Güneş artık Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Aslan olanların zamanı başlamış olacak. Aynı zamanda bu dönemde Venüs ve Merkür de Aslan burcunda ilerlediği için aşırı harcamalarda bulunabilir, her konuda abartılı davranabilir ve iddialı girişimlerde bulunabiliriz. Bu dönemde aşırıya kaçmamaya dikkat etmemiz gerekebilir! 

KOÇ: Uzun zamandır sorun yaşadığınız bir konuyla ilgili sona gelmiş olabilir, konuyu tamamen psikolojik olarak kapatabilirsiniz. 

BOĞA: Hayatınızla ilgili büyük bir gelişme yaşayabilir, uzun zamandır size zarar veren ve kurtulmanız gereken birinden ya da sorundan artık kurtulabilirsiniz. 

İKİZLER: Maddi anlamda şanslı olabilir, güzel bir fırsatla karşılaşabilir ve güçlenme yaşayabilirsiniz. 

YENGEÇ: Yakın çevrenizden ve akrabalarınızdan destek görebilir, doğru iletişimle sorunlarınızı çözebilir ve güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. 

ASLAN: Evinizin içinde ya da ailenizle ilgili büyük bir değişiklik kararı alabilir, var olan düzeni değiştirebilirsiniz. 

BAŞAK: Aşk hayatınızda çok güzel bir gelişme yaşayabilir, kendinizi sürpriz bir ilişkinin içinde bulabilir ve hayatınıza gelen kişiyle şifalanabilirsiniz. 

TERAZİ: Sağlığınızla ilgilenebilir, günlük rutin işlerinize yoğunlaşabilir ve iş hayatınızda yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

AKREP: Enerjiniz artabilir ve tabiri caizse küllerinizden yeniden doğabilirsiniz. İçinizdeki gücü keşfedecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 

YAY: Beraberliğinizle ilgili ciddi bir adım atabilir, var olan ilişkinizi güçlendirebilir ya da kendinizi ciddi bir beraberlik ya da ortaklığın içinde bulabilirsiniz. 

OĞLAK: Yeni bir seyahat planı yapabilir ya da yeni bir eğitime başlamak için girişimde bulunabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacaksınız. 

KOVA: Kariyerinizle ilgili önemli adımlar atabilir, evinizde ya da iş yerinizde değişim yaşayabilirsiniz. Kadınlarla iletişim sorunlarına dikkat, bir ilişkiniz bitebilir. 

BALIK: Çok sosyal olacağınız bu hafta dostlarınızdan destek alabilir, yeni ve güçlü insanlarla tanışıp keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.