Mine Ayman'dan 17 - 23 Temmuz haftası burç yorumları

17 Temmuz 2017, Pazartesi 13:30
AA
Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisi ile oldukça kararlı bir başlangıç yapabilir ve maddi konulara yoğunlaşabiliriz. Keyfimize ve yeme içmeye çok düşkün olabiliriz, kilo alımına dikkat etmemiz gerekebilir. Bu etki salı günü de devam edecek, tembelliğe karşı da önlem almamız ve işlerimizle ilgili hızlanmamız gerekebilir.

Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu renkleri enerjimizi arttırabilir. Çarşamba ve perşembe günleri Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve iletişim dünyamız canlanacak. Önemli konuşmalar ve yazışmalar yapabiliriz, anlaşmalar için uygun fırsatlar karşımıza çıkabilir. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi enerjimizi arttırabilir. 20 Temmuz saat 15:19 itibariyle mücadele gezegeni Mars aslan burcunda ilerlemeye başlayacak, burcu ya da yükseleni Aslan olanlar bu dönemde cesur girişimlerde bulunabilirler.

Cuma ve cumartesi Ay Yengeç burcunda ilerleyecek, ailemize çok düşkün olabilir, onlarla ve evimizle daha fazla ilgilenebiliriz. Ay Yengeç burcundayken sarı, beyaz ve gümüş renkleri enerjimizi dengeleyebilir. 23 Temmuz Pazar saat 12:45’de Yeni Ay Aslan burcunda sıfır derecede gerçekleşecek, yeni başlangıçlar için uygun zamanda olabiliriz. Hayatımızdaki bir gelişme ile dikkat çekebilir ve ortaya çıkabiliriz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

ASLAN, KOÇ, YAY, İKİZLER, KOVA, TERAZİ
BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYŞEGÜL COŞKUN – DUVARDAKİ GÜLÜŞLER

BOĞA: OKAY BARIŞ – BETER OL

İKİZLER: AYNUR AYDIN – DAMLA DAMLA

YENGEÇ: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIK

ASLAN: FERHAT GÖÇER – AŞKIN MEVSİMİ OLMAZ Kİ

BAŞAK: TUFAN – SEVDA HİKAYESİ

TERAZİ: SEZEN AKSU – İHANETTEN GERİ KALAN

AKREP: CEM KILIÇ – NASIL BİR İNSANSIN

YAY: DENİZ GENÇAY FT. ÖZGÜR ALTER – KİBİR

OĞLAK: HADİSE – ŞAMPİYON

KOVA: EDİS – ÇOK ÇOK

BALIK: TARKAN – YOLLA

MİNE AYMAN'IN 17 - 23 TEMMUZ HAFTASI BURÇ YORUMLARINI VİDEOLARIYLA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.