Mücadele gezegeni Mars artık Balık burcunda

12 Ocak 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın Terazi burcundaki etkisi ile güzel bir başlangıç yapabilir ve hayatımızı bir dengeye oturtmak isteyebiliriz. Mücadele gezegeni Mars artık Balık burcunda ilerleyeceği için biraz daha iç dünyamıza yönelebilir ve kararlarımızı alırken daha duygusal davranabiliriz. Beklentilerinizin gerçekleşeceği güzel bir hafta yaşamanızı diliyorum.

12 Ocak Pazartesi & 13 Ocak Salı; Ay Terazi burcunda ilerleyecek, burcu ya da yükseleni Terazi, Kova ve İkizler olanların enerjileri artacak. Ay Terazi burcundayken ikili ilişkiler daha önemli olur ve güzel dostluklar kurulabilir. Güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hayatımıza daha fazla güzellik katabileceğimiz bugün, sevdiğimiz kişiyle özel ve romantik anlar yaşayabiliriz. Eğer alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, bugün çok zevkli olabilir ve doğru eşyaları satın alabilirsiniz ama aşırı para harcamaya karşı dikkatli olmanız gerekebilir! İmajınızı yenilemek ve yeni bir tarza kavuşmak istiyorsanız, aklınıza güzel ve yaratıcı fikirler gelebilir. 12 Ocak Pazartesi saat 12:21 itibariyle mücadele gezegeni Mars artık Balık burcunda ilerleyeceği için biraz daha iç dünyamıza yönelebilir ve kararlarımızı alırken daha duygusal davranabiliriz. Burcu ya da yükseleni Balık, Başak, Yengeç ve Akrep olanlar bu dönemde kendilerini daha cesur hissedip önemli girişimlerde bulunabilirler.

Ay Terazi’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı lüks ve alışveriş tutkusu.
*Stres ve sinirlilik.
*Tembellik ve keyfe aşırı düşkünlük.
*Vücut hassas olur, enfeksiyonlara dikkat.

Bu hafta, pazartesi ve salı günleri hayatımıza “yeşil” ve “pembe” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Terazi’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

14 Ocak Çarşamba & 15 Ocak Perşembe; Ay Akrep burcunda seyrine devam edeceği için burcu ya da yükseleni Akrep, Yengeç ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Akrep burcundayken duygularımızı çok yoğun yaşar ve tepkilerimizi çok sert bir şekilde gösterebiliriz! Çok tutkulu ve kararlı olacağımız için aklımıza koyduğumuz şeyi mutlaka yapmak isteriz. Kıskançlık ve sahiplenme duyguları çok yoğun olacağı için ilişkilerde krizler yaşanabilir, olayları abartmamaya dikkat etmeliyiz! Aşkınızı çok yoğun yaşayabilir ve sevgilinizle özel anlar geçirebilirsiniz. Parasal konularda daha dikkatli ve mantıklı hareket edebilirsiniz.

Ay Akrep’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı kıskançlık ve hırs.
*Sinirlilik ve kavgacılık.
*Cinsel hayata aşırı düşkünlük.

Bu hafta, çarşamba ve perşembe günleri “yeşil”, “mavi” ya da “turkuaz” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Akrep’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

16 Ocak Cuma, 17 Ocak Cumartesi & 18 Ocak Pazar; Ay Yay burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yay, Aslan ve Koç olanlar kendilerini daha şanslı ve keyifli hissedebilirler. Ay Yay burcundayken daha pozitif ve inançlı olabilir, olaylara farklı açılardan bakıp yaratıcı çözümler bulabiliriz. Ay Yay burcundayken aile ve akrabalarla olan ilişkiler daha yoğun ve keyifli olabilir. Ayrıca arkadaşlarla görüşmek ve sosyal ortamlara girmek için karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Uzun ya da kısa bir yolculuğa çıkmak, yeni mekanlar keşfedip yeni insanlarla tanışmak çok iyi gelecek ve moralinizi düzeltecektir. Tatil planı yapmak için de uygun günlerdeyiz. Açık havada vakit geçirmek ve bacaklarınızı zorlamayacak şekilde spor yapmak sağlığınıza iyi gelecektir.

Ay Yay’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Gevezelik.
*Sorumsuzluk.
*Sinirlilik ve kavgacılık.
*Aşırı spor ve bedeni yormak.

Bu hafta cuma, cumartesi ve pazar günleri “mavi” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Yay’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Eski günlere özlem duyacağınız bu hafta uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı ya da akrabanızı ziyaret edebilirsiniz.
BOĞA: Uzun zamandır almak istediğiniz bir eşyayı almak için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir ve bunu değerlendirebilirsiniz.
İKİZLER: Birine anlatacağınız bir sır, istemediğiniz birinin kulağına gidebilir ve zor durumda kalabilirsiniz!
YENGEÇ: Kendinizi yorgun hissedebilir, enerjinizi negatif düşüncelerle daha da düşürebilirsiniz. Bir şeylerin düzelmesi için adım atmalısınız.
ASLAN: Çok sosyal olacağınız bu hafta evde oturmayabilir, sürekli arkadaş davetlerine katılıp çok eğlenebilirsiniz.
BAŞAK: Bu hafta çok çalışacak ve çok güzel başarılar elde edeceksiniz. Yaptıklarınızla beğenilecek ve çok konuşulacaksınız.
TERAZİ: Çok zevkli olacağınız bu hafta kıyafet dolabınızı yenileyebilir ve kendinize yeni bir imaj belirleyebilirsiniz.
AKREP: Hayatınızda büyük değişiklikler sizi bekliyor, eski düşüncelerden ve isteklerden kurtulabilir ve kendinizi yeniye açabilirsiniz.
YAY: Duygusal anlar yaşayacağınız bu hafta, beklenmedik bir iyilik görüp çok şaşırabilirsiniz. Sevildiğinizi hissedeceksiniz.
OĞLAK: Kafa karışıklığından kurtulacağınız bu hafta yeni hedefler belirleyecek ve hayata daha sıkı sarılma kararı alıp yenileneceksiniz.
KOVA: Bu hafta bir gerçekle yüzleşebilir ve yaşadığınız durumu kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Bir konuda aydınlanma yaşayacaksınız.
BALIK: Kararsız hallerinizle etrafınızdaki insanları sinirlendirebilir ve özellikle iş hayatınızda yanlış tavrınızdan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz!
 

Sıradaki haber yükleniyor...