Sorunlar çözülüyor

13 Temmuz 2013, Cumartesi 05:00
AA

Merhaba, hafta sonuna Ay’ın Başak burcundaki titiz enerjisiyle oldukça fazla düşünerek ve yarım kalan işleri tamamlama isteğiyle girebiliriz. Tüm sorunları tam olarak görebilir ve çözüm bulabiliriz. Planlarınızı istediğiniz gibi gerçekleştirebileceğiniz bir hafta sonu yaşamanızı diliyorum.

13 Temmuz Cumartesi; Ay Başak burcunda olduğu için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü ve şanslı hissedebilirler. Yarım kalan işlerinizi titizlikle tamamlayabilir, her konuda derinlere inebilir ve çok çalışkan olup işleri hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz ama iletişim gezegeni Merkür’ün hala geri harekette olduğunu unutmamalısınız. Ay Başak burcundayken daha eleştirel ve sivri dilli olabileceğimiz için iletişimize çok dikkat etmeli, kalp kırmamaya özen göstermeliyiz! Bugün saat 15:04 itibariyle mücadele gezegeni Mars Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacağı için, özellikle burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanların enerjisi artabilir. Bu burçtan olanlar daha girişken ve başarılı olabilir. Merkür geri harekette olduğu için bazı aksaklıklar ya da gecikmeler yaşayabilirsiniz ama özellikle bu enerji yoğunluğunu 20 Temmuz’dan sonra daha fazla hissedebilirsiniz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

 *Aşırı eleştirel olmak.
*Kıskançlık ve kavgacılık.
*Mide ve hazımsızlık sorunları.
*İlişkilerde soğukluk.

Bu cumartesi günü hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

14 Temmuz Pazar; saat 09:39 itibariyle Ay Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Terazi, Kova ve İkizler olanların enerjileri artacak. Ay Terazi burcundayken ikili ilişkiler daha önemli olur ve güzel dostluklar kurulabilir. Güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hayatımıza daha fazla güzellik katabileceğimiz bugün, sevdiğimiz kişiyle özel ve romantik anlar yaşayabiliriz. Eğer alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, bugün çok zevkli olabilir ve doğru eşyaları satın alabilirsiniz ama aşırı para harcamaya karşı dikkatli olmanız gerekebilir! İmajınızı yenilemek ve yeni bir tarza kavuşmak istiyorsanız, aklınıza güzel ve yaratıcı fikirler gelebilir.

Ay Terazi’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı lüks ve alışveriş tutkusu.
*Stres ve sinirlilik.
*Vücut hassas olur, enfeksiyonlara dikkat.

Bu Pazar günü hayatımıza “yeşil” ve “pembe” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Terazi’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.
 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.