Yeni Ay enerjisi

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba, haftaya Yeni Ay enerjisi altında yenilenerek başlayabilir, hayatımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Kararlarınızı istediğiniz gibi hayata geçirebileceğiniz bir hafta yaşamanızı diliyorum.

8 Temmuz Pazartesi; saat 10:15’de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve hayatımızda yeni başlangıçlar için gelişmeler olacak. Her anlamda yenilenmek ve bakış açımızı değiştirmek isteyebiliriz. Yeni Ay Yengeç burcunda gerçekleşeceği için özellikle Aile ve ev hayatımızla ilgili konularda yeni kararlar alabilir ve değişim yaşayabiliriz. Yeni bir ev almak ya da yeni bir yere taşınmak için karşımıza uygun fırsatla çıkabilir. Yaşam alanlarımızı yenilemek ve havasını değiştirmek isteyebilir, yeni eşyalar satın alabiliriz. Duygular ön planda olacağı için her konuya daha derin ve duygusal yaklaşabilir, aileye ve sevgiliye daha düşkün olabiliriz. Romantik olabilir ve sevdiklerimize daha şefkatle yaklaşabiliriz. Hayatımızdaki kadınlarla daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir, onların sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz. Aynı zamanda bugün itibariyle disiplin gezegeni Satürn Akrep burcunda düzgün hareketine başladığı için sorumluluklarımız artabilir ve daha ciddi işlerin içine girebiliriz. Özellikle burcu ya da yükseleni Akrep olanlar bu dönemde daha fazla yorulabilir ama aynı zamanda da çok kazançlı çıkabilirler.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu pazartesi günü “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

9 Temmuz Salı, 10 Temmuz Çarşamba & 11 Temmuz Perşembe; Ay Aslan burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Aslan, Yay ve Koç olanlar kendilerini daha güçlü ve keyifli hissedebilirler. Ay Aslan burcundayken kendimize olan güvenimiz artar ve her konuda daha cesur davranabiliriz. Kendimize düşkün olacağımız bu günlerde sevdiklerimizden daha fazla ilgi ve sevgi bekleyebiliriz. Şımartılmak, övülmek ve beğenilmek çok fazla hoşumuza gidebilir ve tatlı dille çok rahat kandırılabilir ya da ikna edilebiliriz. Lüksümüze, keyfimize ve rahatımıza çok düşkün olacağımız için bu günlerde çalışmak çok zor gelebilir, mümkünse tatile çıkmak ya da işe biraz ara vererek eğlenceli bir şeyle uğraşmak iyi gelebilir.

Ay Aslan’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Kendini beğenmişlik ve aşırı gurur.  
*Kıskançlık ve baskı.
*Aşırı spor.
*Uykusuzluk.
*Sinirlilik, kalp ve tansiyon sorunları.  

Bu hafta, salı, çarşamba ve perşembe günleri  “sarı” rengini bir şekilde hayatımıza sokalım. Ay Aslan’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir. Özellikle altın sarısı pırıltılı ve şık kıyafetleri giymek için, ayrıca altın sarısı aksesuarları kullanmak için uygun günlerdeyiz.

12 Temmuz Cuma; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

 *Aşırı eleştirel olmak.
*Kıskançlık ve kavgacılık.
*Mide ve hazımsızlık sorunları.
*İlişkilerde soğukluk.

Bu Cuma hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder