Yakmama garantili ütüler

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni nesil teknolojisi kumaşı hiçbir şekilde yakmama garantisi verirken özel hareket sensörleri sayesinde otomatik buharlama da yapıyor. Öte yandan bazı cihazlar, kumaşın özelliği nasıl olursa olsun özel bir ayar yapmaya gerek olmadan kumaşı tanıyor ve ısısını otomatik olarak kendi ayarlayabiliyor.

Arzum AR693 Steamart Lux

Akıllı hareket sensörü sayesinde otomatik buhar vererek konforlu bir ütü deneyimi ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu cihaz iyonize taban teknolojisi ile kıyafetleri ilk günkü kalitesinde koruyor. Yüksek kayganlığı sayesinde hızlı bir ütü deneyimi sunan seramik tabanlı cihaz, eğer taban yere temas ederse 30 saniye içinde kapanıyor.

3 MİLYONLUK SATIŞ

Şu an satılan 4 ütüden birini ‘akıllı ütü’ler oluşturuyor. Bu da yeni neslin, telefon ve TV dışında ütü teknolojisini de yakından takip ettiğini gösteriyor. Türkiye’de yılda 3 milyon adet civarında ütü satılıyor. Yeni bir ütü almak ya da ütüsünü değiştirmek isteyenler için bazı özel seçenekleri sizler için sunduk:

Cordless Steam Iron

Xiaomi iştiraki Lofans tarafından üretilen bu ütü, özel kablo ayırıcı tuşu sayesinde kablosuz olarak 2 dakika kusursuz çalışabiliyor. Sadece 35 saniye içerisinde ısınan ütünün 3 farklı kullanım modu var. İyon kaplaması sayesinde kıyafetleri yüksek ısılardan koruyan cihaz, bakteri üretimini de engelliyor.

Raphael Plus

Fakir’in Ar-Ge harikası bu ürünü, nanoteknolojik tabanı sayesinde kumaşların parlamasını engelliyor. Devrilme anında hemen, açık unutulduğunda ise 10 dakika içerisinde kendini kapatan ütü, ayrıca kireç önleme özelliğine de sahip. Hiçbir şekilde su damlatmayan ütü, buhar yollarında oluşan pislikleri de özel tuşu ile kendi kendine temizleyebiliyor.

Elektrolux EDB 6130

Üç yollu otomatik kapanma fonksiyonu olan ütü, dik dururken 8 dakika sonra, metal tabanı üzerinde dururken 30 saniye sonra otomatik olarak güvenli bir biçimde kapanıyor. 500 adet deliğinden eşit oranda buhar püskürten cihaz, kırışıklıkları en hızlı şekilde çözmeyi vadediyor.

Philips Azure Elite

Pamuklu, ipek ya da kot olsun tüm kumaşlarda sıcaklık ayarı gerektirmeden sıfır yanma riski sunan bu ütü, kullanıcısının ütüleme hareketine göre otomatik buhar veriyor. Bu da kırışıklıkları çok daha hızlı düzeltmeyi sağlıyor. Hareket durunca buhar da duruyor. Cihazın otomatik kireç önleme ve çözme özelliği de var.

HAFTANIN OLAYI

BÜTÇE ZORLAMAYAN NOKIA SATIŞTA

Nokia, Android Pie işletim sistemli 5.7 inç ekranlı yeni telefonu Nokia 2.2’yi 1099 liradan Turkcell mağazaları ve turkcell. com.tr’de satışa sundu. Cihaza, aylık 121 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle de sahip olmak mümkün. Çok yönlü yapay zeka ile desteklenen, az ışıkta görüntüleme teknolojisine sahip cihaz, Google Asistan ile de öne çıkıyor.


Yazarlarımızdan

31 Ekim 2020, Cumartesi 07:43
31 Ekim 2020, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder