Saçlarınız dökülüyorsa kök hücre otolog mikro greft

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merhaba sevgili okurlarım, Saç dökülmesi sorunu artık çözümsüz değil. Kendi hücrelerinizin kullanıldığı, ‘Otolog Mikro Greft’ yöntemiyle saçlarınızın eski hacmine kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

Peki nedir bu Otolog Mikro Greft ? Faydası nedir? Nasıl Uygulanır? Bu hafta bu konuyu detaylarıyla size aktarmak istiyorum.

OTOLOG MİCRO GREFT YÖNTEMİ NEDİR?

Yepyeni bir teknik, yepyeni bir teknoloji ile saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olmak ve yeni sağlıklı saçların çıkması için ihtiyacınız olan kök hücreleri, destek doku hücrelerini, kişinin kendi saç kökü ve deri dokusundan alarak yenilemesine destek vermektir.

OTOLOG MİCRO GREFT UYGULAMASI NASILDIR? KİMLERE UYGULANIR?

Kulak arkası bölgedeki saçlardan 3 - 4 adet saç kökü lokal anestezi uygulanarak alınır. Bu saç kökleri otolog mikro greft yöntemiyle özel bir süper hücre süspansiyonuna dönüştürülür. Böylece tamamen kendi dokunuzdan özel bir saç dökülme tedavisi hazırlanır. Tedavi genelde tek seanstır; kadın erkek sağlık durumu uygun olan herkese doktor kontrolünde uygulanabilir.

OTOLOG MİCRO GREFT UYGULAMASINDAN NE ZAMAN SONUÇ ALINIR?

Kendi hücrelerimizden elde edilen bu tedavinin olumlu sonuçları 3. aydan itibaren kendini göstermeye başlar. Beklenilen etki ise 6. aydan itibaren fark edilir.

OTOLOG MİCRO GREFT YÖNTEMİ AVANTAJLARI NELERDİR?

· Güçsüzleşip minyatörize olmuş saçları canlandırmaya yardımcı olur.

· Mevcuttaki saçların kalitesini korumayı sağlar.

· Genel olarak incelmiş, güçsüzleşmiş saçların kalınlaşmasını ve saçların çok daha dolgun gözükmesine yardımcı olur.

· Henüz ölmemiş olan, uykuda bekleyen saçları uyandırarak saç artışını sağlamaya yardımcı olur.

· Saç ekimi öncesinde donör bölgenin güçlenmesini sağlarken, bu sayede ekim sonrası başarı yüzdesini arttırmaktadır.

· Saç ekimi sonrası uygulandığında iyileşme hızını arttırırken, ekilen saçların çıkışını ve kalitesini arttırmaya yardımcı olur.Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder