Gizli kalmasın!

13 Ekim 2018, Cumartesi 05:00
AA

Açıldığı günden beri yaşanan hiçbir olayın gizli kalmadığı ‘Gizli Kalsın’ olaylarına yeni bir bomba eklendi bu hafta. Arda Turan - Berkay kavgasının her bir taraftan gelen açıklaması ayrı bir skandal. Böyle bir yerde, böyle bir çapkınlık yapacak kadar şuursuzlaşmayı aklım almadı. ‘Gizli Kalsın’a giden ünlü, orada yaşadığı hiçbir şeyin gizli kalmayacağını bilerek gidiyor. Evli bir adam olarak evli bir kadına yazmak, hep bahsedilen ‘adamlığın’ hangi seviyesi? Burada başlayan birçok tek gecelik aşkın ‘yılın aşkı’ olarak yansıtılmasını defalarca gördük. Bu seferki olay bambaşka. Azıcık vizyon diliyorum ya, çapkınlık orada mı yapılır?

KIRMIZILI KADIN

Şık davetlere takım giyerek gitmek çok trend ama en ufak bir kalıp bozukluğu insanı rezil de ediyor, vezir de. Ayakkabısının arkasına basmış dayıya dönüşüveriyor, hanımlar. Hazal Kaya, kıpkırmızı takımı içinde vezir olanlardan. O takımın içinde nasıl devleşmiş, nasıl dişi duruyor, bravo! İçindeki dantel büstiyer, kutu çantası, düz saçları her şey 10 numara. İyi kesim, iyi kalıp bir kıyafette her şeydir; ayaklı kanıtı olmuş.

YALNIZ KURT

Artık enişte kategorisinde olmadığına göre Okan Kurt’un eşofman takımını korkunç bulduğumu söyleyebilirim! Hadi Demet Akalın’ın artık alıştığımız tarzının yanında gidiyordu da bu kıyafetler, tek kalınca “Ne mana?” dedirtti. Bu takım kimseye olmaz. Göz sağlığımız için toplatılmasını öneriyorum.

KOCA GİBİ KOCA

Bir giyim markası Kim Kardashian’a tek Instagram postu reklamı için milyon dolar teklif ediyor. Kanye, ürünleri beğenmeyince reklamı yapmasını istemeyip Kim’in hesabına o parayı yatırıyor. Vay be! Çıtayı nerelere taşıdın Kanye! Biz ölüyorum desek “Aşkım ayaktayken bana da bir bardak su getirsene” diyecek adamlar bulur bizi.

Görgüsüzlükmania

Dünyada şu an ‘logomania’ diye bir akım var, markalar ne yaptı ne etti, moda etti şunu. Dev gibi logolar, logodan oluşan kumaşlar o kadar itici, o kadar antipatik geliyor ki bana! Hadise’nin çok konuşulan Gucci takımı da aslında dünya trendlerine uygun bir seçim ama yere batsın böyle trend! Gerçekten zevk ve stil sahibi kimsenin üzerinde böyle şeyler göremezsiniz. Gerçek zenginler de böyle giyinmiyor, hatta markası görünmesin derdinde onlar da. Geriye kalanların seçimiyle de “Bastık parayı, giydik Gucci”yi kombinleri çıkıyor ortaya. Mark Zuckerberg aptal mı da ömrünü heba etti bi’ siyah tişört, bi’ kotla?

Sıradaki haber yükleniyor...