'Batsın bu dünya'

10 Ekim 2015, Cumartesi 05:00
AA

Eğer haber doğruysa PKK, 1 Kasım’a kadar çatışmasızlık ilan edecek. Yani lütfedecek. Paşa gönlü istediği zaman çatışacak, istemediği zaman çatışmayacak.

*

Biz çatışmaya bayılıyor değiliz ki. Türk Ordusu, durup dururken kendi gölgesiyle mi savaşıyor? Lafa bakın. Çatışmaya 15 gün ara verecekmiş...miş. Yani bize kıyak yapıyor. 15 gün, insan öldürmeyecek. Kan akıtmayacak. - E 15 gün sonra? Cinayetlere devam. Öyle mi?

*

Şunları birbirine karıştırmayalım. Silah bırakmak başka, ateşkes başka, çatışmasızlık başka. Bir ihtimal daha var. - Silahını al git bu ülkeden. Çatışmasızlık diye kimi kandırıyorsun?

*

Zaten çatıştığın falan da yok. - Sen tuzak kuruyorsun. Düğmeye basıyor, mayını patlatıyor ve kaçıyorsun... 15 gün ara vereceğin bu mu? Kalleşliğin tatili mi olur?

*

Sakın tatil yapma. Elinden geleni ardına koyma. Devam et. Baskın, mayın ve tuzak senin mizacındır. Gıdan kan’dır. Onlarsız yapamazsın. Neyin çatışmasızlığı bu? Hayatımız senin insafına kaldıysa batsın ulan bu dünya.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.