Birikmiş notlar

12 Ocak 2018, Cuma 05:00
AA
Ne biçim fotoğraf bu?

Maltepe Belediye Başkanı CHP’li Ali Kılıç, TC İçişleri Bakanı Soylu’nun yanında ne arıyor? Düşman kuvvetleriyle ne bu samimiyet? Derhal disiplin kuruluna.Süleyman Soylu da soğuk kış gecelerini Kato Dağı’nda geçirecek kadar hangi dâvanın peşinde böyle? Kato Dağı yerine efendi efendi o da gitse ya sık sık Uludağ’a.Meclis Başkanı kendine küçük bir mescit edinmiş ya. CHP’lilere gün doğdu. Çünkü din üzerinden muhalefet yapmak maşallah, en başarılı oldukları alandır. Atışa devam.Bülent Tezcan’ın kelime dağarcığı çok zengindir.

Diyor ki:

- İttifak olur, iltihak olmaz.

Peki, ilhak da olmaz mı hocam?

Olmaz.

Peki iltica?

Ama siz de her şeye itiraz ediyorsunuz.Ne muğlâk ne de muallâk.

Bu yılı sarahaten Muhtarlar Yılı ilan ediyorum.

“Muhtar bile olamaz” diye bir laf vardı ya, onu muhtarların şerefine değiştirdim:

“Her biri Cumhurbaşkanı bile olabilir.” 40 yaştan başka hiçbir şartım yok. Söz...Hasip Kaplan’a teşekkür ederiz. Türk-Kürt kardeşliğine bulunduğu katkı vallahi gözümüzü yaşarttı. Barış Süreci meğer tekrar başlamış da bizim haberimiz yok.ABD, ille bir Terör Devleti kurma derdinde.

Boşuna zahmet.

Ne lüzum var Terör Devleti’ne? Devlet Terörü’yle yetinse ya.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.