Kalabalıklar

03 Mart 2014, Pazartesi 05:00
AA

Hergün miting var. Adaylar konuşsun diye değil... Bu mitingler liderler için düzenlenir. Haklılar. Sarıgül hariç, o kalabalığı hangi aday toplayabilir?

[[HAFTAYA]]

?

Farkındaysanız kadın sesleri hakim. Her mitingte binlerce kadın, bazen onbinlerce... Fenerbahçe tribünlerini dolduran kadınların aralıksız tezahüratı gibi, mitinglerde de kadın sesleri hiç dinmiyor. Bu kadar çok kadını bir arada hiç görmemiştik.

?

Lakin, sırf belediyelerde değil, devletin bütün katlarında işler durmuştur: - Bugün git, seçimden sonra gel. Özel hayatımızdaki kararlarımız ertelenmiştir. Perhize bile başlayacaksak seçimden sonra... Sigarayı bile bırakacaksak seçimden sonra.

?

Ne yazık ki seçim kampanyaları, çok hırçın geçmektedir. Ve maalesef buna dur diyecek bir merci yok. Yüksek Seçim Kurulu, ne sarı kart kullanabilir, ne de kırmızı kart. Bu durumda bu maç, karakolda bitmez inşallah.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.