Provaymış

30 Ağustos 2016, Salı 16:00
AA
Duyduk duymadık demeyin. 15 Temmuz, sadece bir provaymış. İkinci darbe geliyormuş. O da olmazsa, üçüncüsü...


Kim diyor bunları? Darbeciler değil. Hangi darbeci “Ben geliyorum” der? Bizimkiler söylüyor bunları... Laik geçinen yarı aydınlar, kendini demokrat diye yutturan davetkâr ve teslimiyetçi seçkinler.


Bunu sürekli gündemde tutarak ne yapmak istiyorlar? Asker kılığına girmiş yeni teröristler mi var? Ne tanıyorlar? Nerden biliyorlar? - İkinci darbe... - Üçüncü darbe... Boş hayal... Ama teröristlerden daha tehlikeli insanlar bunlar... Her yere mikrop saçıyorlar. Medyacılar da bunlara bayılıyorlar.


Bunları ben iyi tanıyorum. Mümkün olsa gidip Tayyip Erdoğan’ın kapısında yatacaklar ama oralara ulaşamadıkları için 15 Temmuz’u kaçmış bir fırsat olarak görüyorlar. - Provaymış o. İkinci darbe geliyormuş. Buyursun... Bu defa gidip tankın üstüne siz çıkarsınız. Burada babanızın uşağı yok... Bir 240 şehit daha veremeyiz. Kendinize başka fedailer bulun, haydi yallah.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.