Şiddet ve hiddet

18 Aralık 2017, Pazartesi 05:00
AA
Filistinli göstericilere ateş açan askerlerin önce suratlarına bakın. Bunlara asla “emir kulu” diyemezsiniz... “Öyle talimat almışlar” hiç diyemezsiniz. Yetmez.

Çünkü gözlerinden zaten öfke ve nefret akıyor.Bunlar hangi eğitimden geçmişler, nasıl bir talim ve terbiye almışlar ki, savunmasız insanlara ateş açarken inanılmaz bir gaddarlık sergiliyorlar.

Suratlarına iyi bakın.

O suratlar, tıpkı Mavi Marmara Gemisi’ni basan komandoların canavar suratlarındaki izleri taşıyor, emir’e hiç gerek yok, vur demeden bunlar zaten öldürüyor.Devletin resmi politikası, bu derece kin ve husumet içeriyorsa, ona elbette ki terörist devlet diyeceğiz. Tabii bunu derken millet’i tenzih edeceğiz... Esasen İsrail Halkı’nın büyük bölümü, bu şiddeti onaylamıyor.

Mesele, şiddet’ten ibaret de değil.. Bir de hiddet var. Onun için diyorum ki, ateş açan askerlerin önce suratlarına bakın, suratlarına.

Ve dehşet’i görün.

Yavuz Yılmaz

Onu tanıyan tanımayan... Bütün Türkiye çok üzüldü. Bugün aramızdan ayrılıp gidiyor ama bizi birleştirerek gidiyor.

Bizi sevgi ve saygı çizgisinde bütünleştirerek gidiyor. Bizi vefa duygusunda buluşturarak, hatta bizi insaniyete kavuşturarak gidiyor.

Nurlar içinde yatsın.

Memleketimin başı sağolsun.

Yılmaz Ailesi’ne Allah sabırlar versin.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.