Ya sonra?..

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eğer o komutanlar, şimdi cezaevinde olmasaydılar, Kahraman Ordu’nun yurtiçi ve sınır ötesi operasyonlarını onlar yöneteceklerdi, öyle mi? Yani Fırat Kalkanı ve Pençe gibi askeri planlar hep onlara emanet edilecekti, değil mi? Bugün terör odaklarını havadan tarumar eden pilotlar, kendi meclisini bombalayan o pilotlardan mı oluşacaktı? Aman Allah’ım. İnsan bunları düşündükçe kahroluyor. Nerelerden dönmüşüz meğer.

Demek ki şu S-400’ler de yarın onların kumandasında olacaktı. F-35’ler midir nedir -eğer gelirlerse- yarın onlar da Akıncı Üssü’ndeki tiyatroculara teslim ve emanetti ha? Ne tiyatroymuş bu? 250 vatandaş rol icabı şehit düştü. 2 bin 500 kişi yaralı taklidi yapıp yerlerde süründü. Esrarengiz bir Ankara yolcusu da gecenin 23’ünde Atatürk Havalimanı’nın önündeki tankların yanından hayalet gibi sıyrıldı gitti.

Lafı uzatmayayım. 15 Temmuz’u unutmak istiyorum. Fakat unutamıyorum. Hay Allah... O geceye dair kafamda birçok soru işareti de var... Onları da kafamdan silip atmak istiyorum. Heyhat, atamıyorum.

SON YAZILARI

TÜM YAZILARI

Yazarlarımızdan

09 Ağustos 2020, Pazar 11:19
09 Ağustos 2020, Pazar 07:01
09 Ağustos 2020, Pazar 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder