Sercan Yaşar

Sercan Yaşar

Davet engel tanımaz...

Bu davette yer almak siz de tahmin edersiniz ki öyle her “ben sosyeteyim” diyenin harcı değildi!
Büyük soru: Gain mi Exxen mi?

Büyük soru: Gain mi Exxen mi?

Benim fikrimi soracak olursanız, sormayın. Ben hala Asmalı Konak izleyen biriyim ama küçük bir yorum yapacak olursam; ‘her’ sözcüğünün kullanıldığı yerler bana pek özel, ayrıcalıklı ve farklı hissettirmiyor.
Sosyete dolandırıcısı

Sosyete dolandırıcısı

Sosyete dolandırıcısıBiliyorsunuz ki son 10 yıldır özellikle ‘futbolcu eşi’ sıfatından sıkılan sosyetik kadınlarımızın hepsi çeşitli alanlarda markalar oluşturmaya başladı. Bu markalardan da inanılmaz bir sektör oluştu.
Kanye West ve Kim Kardashian: 130 milyon dolarlık boşanma

Kanye West ve Kim Kardashian: 130 milyon dolarlık boşanma

Uzun zamandır duyduğum ve merak ettiğim konulardan birini anlatacağım şimdi. Satır atlamadan okumanız gerekiyor... Ciddi derece yaptığım yabancı kaynaklı araştırmalarımın sonuçları... Bunu Uğur Dündar bile yapar mı bilemem!

Ya Burak Altındağ Senarist olursa?

Pandemi uzadıkça,evde geçirdiğimiz süreler arttıkça tv’nin de dizilerinde değeri artıyor. Her gün yeni bir dizi projesi geldiği gibi dizi ve filmler için tv kanalları dışında platformlar da hayatımıza dahil oluyor. Şimdi konuya böyle girdim ama korkmayın Exxen’den veya Acun Ilıcalı’dan bahsetmiyorum konumuz Burak Altındağ ve yeni yazdığı senaryosu ile Gain adlı bir platforma çekilen dizi.
Parti bekçiniz geldi

Parti bekçiniz geldi

Her hafta bir parti vakası yazdığımın farkındayım ama valla her hafta yeni yeni şeyler duyuyorum. Size söylemeden keyfi kalmıyor.
Kardeş savaşları

Kardeş savaşları

Son zamanlarda kiminle konuşsam, kiminle otursam konu dönüp dolaşıp iki erkek kardeşe geliyor.
Depreme reklam molası

Depreme reklam molası

Üzerine konuşup yazıp çizip hatırlatmak, yaraları deşmek istemediğim bir konuydu bu aslında. Hatta geçtiğimiz hafta yazı bile girmedim sırf prim yaptı denerek yanlış anlaşılmamak için. Gördük ki benimle aynı fikirde olmayan çok insan varmış.
Tam bir kriz ve yönetimiyle; Şevval Şahin

Tam bir kriz ve yönetimiyle; Şevval Şahin

Şevval Şahin'le geçen bir hafta, kim haklı kim haksız tartışmaları derken hayat tamamen magazinde attı bu hafta. Biraz magazin'e, biraz İstanbul'un yeni "hype" mekanlarına, biraz da alkışladığımız sosyal sorumluluk projelerine uzanıyoruz.
Nusret'i rahat bırakın arkadaşlar!

Nusret'i rahat bırakın arkadaşlar!

Birçoğunuzun da okuduğu duyduğu gibi Nusret Nişantaşı’nın en önemli noktalarından birinde büyük bir otel satın aldı ve en alt katını et restoranı yapmak üzere inşaata soktu. Daha önce bir çok dünyaca ünlü bir markanın da tercih ettiği bu yerde ne yazık ki hiçbiri başarılı olamadı.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder