Ünlülerin protez saç merakı

16 Mayıs 2016, Pazartesi 14:09
AA

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından biridir saç dökülmesi. Gerçi genetik mirasa sahip olup 60 yaşında bile sırma saçlı olan amcalarımız var. Erkekler kadar kadınların da bazıları bu dertten  muzdarip. Saç dökülmesine iyi gelen birçok ürünü denedim ama asla kesin çözüm değil. Saç ektirmek asla yüzde yüz çözüm değil onca para verip yaptıran arkadaşlarımın mutsuzluğunu kendim görüyorum.

Erol Evgin, Nuri Alço, Fatih Ürek yıllardır kullanıyor. Burda derdim ifşa değil. Gerçekten kadınlar nasıl estetik meraklısı ve her mutsuz olduğu yeri değiştiriyorsa erkekler de çok kolaylıkla bu yönteme gidebilir derim. Utanılacak sıkılınacak bence hiçbir şey yok. Mesela Mustafa Ceceli'nin protez saçı muhteşem duruyor. Aynı şekilde Murat Boz'un da. Doğru yerde. Bende ilerleyen zamanlarda zor durumda kalırsam gayet yaptıracağım.

SORTİE DE SEZONU AÇTI

Sortie de yaz sezonuna kapılarını açtı. Geçtiğimiz hafta sonu ordaydım. Eksen grubun bünyesinde yoluna devam eden Sortie her zaman bana daha butik ve keyifli gelmiştir. Restorant bölümünde Sortie'nin kendi restoranı ile beraber Kalamata, Art steak house, zargana balık, Etna steak yer alıyor.

Ayrıca beni şaşırtan yıllardır Asmalı'da yer alan Yakup 2 Meyhane'nin Sortie içinde yer açması çok ilginç gelse de çok çekici olmuş. Ben Kalamata'da yemek yedim.  Mezeleri kararındaydı. Ana yemekte et balık tercihimde yufkaya sarılı köfte ve soslu tavuk yedim. Gerçekten muhteşem lezzetliydi. Cindrella 12 olup bal kabağına dönüşmeden bar kısmı hareketleniyor. Bu sene işletme ekibinde Mahmut Dalyaprak, Hajer Töre, Merve Demir'de yer alıyor.

İBRAHİM TATLISES'iN KIZI DİLAN'A YENİ VETOSU

Boşuna imparator demiyorlar. Aslında kendi içinde bir padişahlık sistemi de var gibi İbrahim Tatlıses'in. Yaptığı her şeyle yıllarca konuşuldu. Sesi ile şarkılarının yanı sıra yaşadıkları da çok çarpıcıydı.

Kızı Dilan Çıtak'ı yıllar sonra bağrına bastı Tatlıses. Sosyal medyaya fotoğraflar konuldu, geçmiş unutuldu sevgi seli aktı. İbrahim Tatlıses'in  neden bu kadar beklediğini düşünecek olursak samimiyet ve samimiyetsizlik arasında gidip geliriz. Belki nerden bileceğiz bilmeden konuştuğumuz şeyler de olabilir vesselam. Konu her ne olursa olsun zarardan dönmek iyidir. Dilan kendi içinde butik işler yaparak sahne yapıp hayatına devam eden bir kız. Sesini çok severim duruşunu da. Bazen sahneme geldiğinde şarkılar söyleriz. Dilan bu hafta sonu Taksim'de bir barda çıkacaktı. Mekan sahipleri afişler asmış duyurular yapmış. Ancak Tatlıses'in ekibi mekanı arayarak Dilan'ın haklarının artık İbrahim Tatlıses'de olduğunu söyleyip programı iptal etmiş. Anlaşılmış bir işi iptal etmek yer mekan fark etmez etik değildir. Keşke bundan sonraki işlerde yapsalardı daha şık olurdu.

GÖZLEM KULESİ

Sosyal medyada yeme içme konusunda bir çok isim var. Ama içlerinde başarılı bulduklarım arasında güzel paylaşımlar yapan @eraykilic da var. Takip edin derim.

Son zamanlarda dikkat çeken şarkıcı Ertunç'un albüm tanıtımı Klein'de yapıldı. Gittim gördüm. Kostümü tavrı sahnede duruşu gayet iyiydi. Doğru projelerle bu çocuk ileriye doğru yürür derim.

Oya Aydoğan'ın durumu ciddiyetini korurken hastane koridorlarında Bülent Ersoy ve Lerzan Mutlu'nun tartışmasını çocukca ve çok manasız buldum .Orada hayati tehlikesi olan bir kadın yatıyor.

Aranızda besem.net 'i takip eden var mı? Çoğunuz "Hayır" dedi biliyorum. Bende yeni takipteyim. Engelli dostlarımızın yaptığı etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz. Özellikle tiyatro oyunlarını takip edip gidin ve detekleyin derim

YEŞİM SALKIM'A NELER SORDUM?

*Yeşim nasıl gidiyor iç huzurun hayatın herşey yolunda mı?

Şu anda her şey yolunda hayatımı yoluna koymak için uğraşıyorum. Sağlığım yerinde kızlarım yanımda işim güçüm var çok şükür yani yaşıyorum yeniden başladım.

*Hayatında olanlar arasında erkeğin zillisi olan ya da olanlar var mıydı hiç?

Erkeklerin zilli olduğuna hep inanmışımdır. Zoru görünce zil takıp kaçıyorlar. Herkesin hayatında zilli olduğu bir dönem olmuştur benim de oldu hayatımdaki erkeklerin de yalan yok.

*Seni son zamanlarda özellikle kızın Ada'nın doğumundan sonra daha dingin görüyorum. Ama içinde fırtınalar kopan bir Yeşim de var hala değil mi?

Yalnız kalacağımı hiç hesaplamamıştım hayatımda ama oldu işte. Baş etmeye çalışıyorum bu duyguyla çok zor bazen; bazen de "oh be yalnızlık ne güzel" diyorum bende karar veremedim henüz. Hayatımı nadasa aldım biraz biliyorum bunu da  geçeceğim.

*Kendini çok sorguladığın çok dövdüğün zamanlardan geçtin mi? İlişkilere bakış açın değişti mi?

Geçtim tabi halen geçiyorum insan gelişen bir varlık bu yaşadıklarımı yıllar önce biri

söyleseydi hayatta inanmazdım; ama artık biliyorum her şey biz insanlar için var. Duvarlara vura vura büyüdüm.

*Müzikle beraber oyunculuk her zaman vardı sende; diziden çok sinemaya daha çok yakışıyorsun sanki?

Ben her ikisini de çok seviyorum.Seç deseler seçemem sinema bir aşk benim için şarkı söylemek de öyle bence. Bu dünyada en büyük haksızlığı kendime ve mesleğime yapmışım. Hep özel hayatımı düzene sokmak için uğraşmışım; ama bu çok yanlışmış. Artık daha kararlı ve planlı yapıyorum.Herşeyi her adımı bu da kendimi daha güvende hissettiriyor bana.

Evet Artık her şey yoluna giriyor.

5

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.