Suna Akyıldız

Suna Akyıldız

Kim çekti?

Kim çekti?

Oyuncu Murat Yıldırım’ın kumanya dağıtırken çekilen görüntüleri sosyal medyada yer aldı. E tabii benim de kafama takıldı. Kenan İmirzalıoğlu da sık sık yardım yapıyor. Fakat iki metrelik Kenan’ı şu ana kadar tanıyıp bir Allah’ın kulu çekemedi!
Akın nereye koşuyor?

Akın nereye koşuyor?

Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in oynadığı ‘Hercai’ dizisinin reytingleri arttıkça iki oyuncunun da yıldızı yükseldi, şöhreti büyüdü. Ebru Şahin tevazuundan hiçbir şey kaybetmedi, eski dostları ile görüşmeye devam etti.
Açıklama sırası Ebru Gündeş'te

Açıklama sırası Ebru Gündeş'te

Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise ile ilgili iki gündür yazıp yazıp siliyorum... Her gelen yeni bilgi, bir önceki duyduğum şeyleri çürütüyor. Hadise iki gözü iki çeşme, evine kapanmış durumda.
Hem güldürdü hem ağlattı

Hem güldürdü hem ağlattı

Gittiğim ilk özel tiyatro oyunu 90’lı yıllarda başrollerini Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan’ın paylaştığı, Zerrin Sümer, Salih Kalyon, Altan Erkekli, Erdal Tosun gibi efsane oyuncuların bulunduğu ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ olmuştu. Kapalı gişe oynardı ve yer bulmak mümkün değildi.
Olaylı gecenin perde arkası

Olaylı gecenin perde arkası

Özge Özpirinçci geçen perşembe 35’inci yaşını kutladı. Bebeköy’deki Momo’da başlayan parti, Yeniköy’deki evlerinde devam etti. Ama gürültüden rahatsız olan komşularının şikayeti üzerine olaylı bir şekilde bitti. Sonrasında Özge Özpirinçci röportaj vermedikleri için magazincilerin polis çağırdığını...

Törenlerin kadroluları

Geçen hafta 3 ödül töreni vardı. Hangi fotoğraf dosyasına baksam hep aynı isimleri gördüm. Pandeminin acısını çıkarırcasına bir o ödül töreninden diğerine koşturmuşlar. Belki de aldıkları ödülü kendilerince hak edilmiş saydılar. Törenlerin kadroluları da eksiksiz oradaydı.
Kürkçü dükkanına geri dönmüş

Kürkçü dükkanına geri dönmüş

Bülent Ersoy’un Nişantaşı’ndaki kürkçüsü geçtiğimiz ay Instagram sayfasında Diva’nın kürklü fotoğraflarını paylaşınca, hayvanseverler ortalığı ayağa kaldırmıştı. Bülent Ersoy bana telefonda “Onlar yeni değil, eski. Uzun zamandır kürk almıyorum, almayacağım” demişti.
Konu kendi kızı olunca...

Konu kendi kızı olunca...

Daha düne kadar şiddete uğrayan kadınlar için “Sadece erkek dövüyor diye bir şey yok. Kadınlar dayak yiyor gibi geliyor bana. Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var. Bazı kadınlar kaşınıyor. Adamı tahrik ediyorlar. Akıllı kadın dayak yemez” diye konuşuyordu Hülya Avşar.
Cenaze evinde kutlama yapılır mı?

Cenaze evinde kutlama yapılır mı?

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... Söylenecek çok söz var. Çiçekli böcekli laflar etmek en kolayı. Sokakta, evde, okulda, hastanede kadın her yerde. Sevgili, arkadaş, anne, kardeş; değerini ve kıymetini bilene. Kadın haklarının konuşulması gereken bu günü eğlence ve kutlamaya çevirmeye çalışanları...
Diva kendini savundu

Diva kendini savundu

Bugünkü manşetimizde yer verdiğimiz kürk konusuyla ilgili Bülent Ersoy’u aradım. Çok sinirliydi. İşte Diva’nın yaptığı açıklama: “Ben hayatımda bu yaşıma kadar hiç yalan konuşmadım, konuşmam da. Ne kadar sevimsizleşeceğimi bilsem dahi bunu bile bile hep doğruları konuştum.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder