Okuyucumdan sitem

05 Nisan 2015, Pazar 00:20
AA

Kat malikleri toplantısına katılmazsam, tüm kat maliklerinin katılımı ile alınması gereken karar varsa, benim yokluğumda bu karar alınır mı? ? M.Ş.

[[HAFTAYA]]

Okuyucum sorusuna yanıt alamadığından, toplantının ise yakın tarihte olacağından yakınmış. Okuyucumun sorusuna yanıt verdim, demek ki gözden kaçırmış. Bu şekilde sitemkar mektuplar gönderen okuyucularım var. Bunların çoğunun yanıtı verilmiş ama kendileri gözden kaçırmış. Bu şekilde sitem eden okuyucularıma ek olarak bir de yanıtlarının hangi tarihte verildiğine dair soru soranlar var ki bunun için “Yanıt tarihleri” adı altında köşe açmam mümkün değil. Sorularına ikinci defa yanıt vermem halinde de hiç yanıt alamayan okuyucularıma yapılmış bir haksızlık olur. Bazı okuyucularım gerçekten yanıt alamamış durumda, onların da beni mazur görmesini istiyorum. Binlerce sorunun içinden her gün ancak biri yanıtlandığından elde olmadan yanıtlanmayan mektup doğal olarak bulunuyor. Tüm okuyucularıma eksiksiz yanıt vermem için her gün kitap yazmam gerekir. Binlerce sorunun gelmesi elbette köşeme olan güveni gösterir ama tamamını yanıtlamanın da fiziken mümkün olmadığı ortada, yanıt alamayan okuyucularımın bu nedenle beni mazur görmelerini istiyorum. Okuyucumun yanıtladığım mektubunu bir cümle ile özetleyeyim, şayet ortada tüm bağımsız bölüm maliklerinin katılması gereken bir karar var ise ve siz toplantıya katılmazsanız alınacak karar geçersizdir. Okuyucumun toplantısı yakın olduğu için böyle bir imkan tanıdım, elbette önerim köşemi günü gününe takip etmenizdir.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.