Bomba Aşk

19 Eylül 2015, Cumartesi 11:00
AA

Son günlerde bir aşk dedikodusu var ki!  Bir kaç farklı kaynaktan sürekli kulağıma çalınır oldu. Bu dedikodunun kahramanları aynı sektörden ve birbirleriyle bağlantılı insanlar. Birisi bir spor kulübü başkanı, diğeri bir futbolcunun eski karısı. Yaz aylarında, beraber, kısa süreli tatil yaptıkları konuşuluyor.

Şimdilerdeyse, dedikoduya konu olan Bayanın Nişantaşı'nda bulunan evinde sık sık buluşuyorlarmış. Elime somut bir bilgi veya fotoğraf karesi geçmeden bu isimleri paylaşmayacağım ancak bu aşk kanıtlanınca da magazin dünyasını bir hayli sarsar. 

 
Tarkan bu kez Muazzez Ersoy'a şarkı verdi
 

Megastar Tarkan, bir yandan kendi albümüne çalışırken diğer yandan başka şarkıcılara parça vermeye devam ediyor. En son Sibel Can'a 'Bir Parmak Bal' adlı şarkıyı vermişti. Şimdilerdeyse kendisinden uzun zamandır şarkı isteyen Muazzez Ersoy'la bir çalışma içerisinde. Kendi parçasını Ersoy'a veren Tarkan'ın, aynı zamanda okuma koçluğu yapacağını öğrendim. Kısa süre içerisinde stüdyoya girecek ikiliden bir de sürpriz düet gelebilir...

 
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.