Twitter'da şöhretli sözler

14 Temmuz 2013, Pazar 05:00
AA

Okan Bayülgen

@okanbayulgen

Benim tavrım başından beri bellidir. Politikacı sevmem. Politikaya girmem. Demokratik hakkını arayan adamın sonuna kadar arkasındayım. Bugüne kadar ne yaptıysam o! Dolayısıyla ne istiyorsanız yazın! Altına benim imzamı atmayın! İhtiyacınız yok. Ben yaşlı, pis bir herifim!

Alex De Souza

@Alex10combr

Ersun Yanal'a fikirlerini geliştirme hususunda desteğimi sunar, Fenerbahçe’de başarılar dilerim!

Hilal Cebeci

@hilalcebeciii

Che ile ortak yanımız ikimizin de milliyetçi olması ve ülkelerimiz için her şeyi yapmaya hazır olmamızdır!

Mustafa Ceceli

@mustafaceceli

Aç gönlünü ey insan! Bugün dünün sonucu yaşadın sadece, elinle yaptın. Evet ‘sen’ yaptın. Son kararı sen verdin. Razı mısın? Değilsen eyvah.

Ali Sunal

@SunalAli

Yine de sensiz eksiğim. Özledim BABAM çok özledim…

Erdem Yener

@ERDEMYENER

Eğlence sektörünün bir parçası olmam, benim insan olduğum gerçeğini değiştirmiyor. TV dediğin aptal kutusudur. İzleme, yaşa

İbrahim Tatlıses

@imparatoribo

İnsan bazen ne İsa’ya ne de Musa’ya yaranıyor. Ben de hiçbir zaman yaranamadım ve de hep kahroldum. Ben, ben ne zaman sizleri KANDIRDIM!

Gülben Ergen

@GeErgen

Değişimde gizlidir hayat... Değişimde olur gelişim ve gelişimle başlar değişim... Aynı yollarla farklı sonuç beklenemez ki..

Elif Şafak

@Elif_Safak

Bütün ayrımcılıklar birbirine akrabadır; benzer. Hepsine aynı anda HAYIR demek mümkün: ırkçılık, öteki düşmanlığı, homofobi, ötekimiz yok bizim!

TWİTTER ÜNLÜLERİ

@mervededi

Sadece alkolden sonra aklınıza gelen birinin; kelle paçadan, ne bileyim işkembeden çok da bir farkı yok!

@PuCCaa

Sabah ne giyeceğini kara kara düşünüp cinnet geçirirken, önündeki 15 senenin planını kafasında hazır tutan kişiye ‘kadın’ denir.

@amanneguzel

Frappuccino’yu, mocha’yı, latte’yi ezberledik ama kebapçıya gidince hâlâ “Adana mı acılıydı, Urfa mı?” diye soruyoruz. Yazıklar olsun bize!

@acimasiztweet

Kız flört sırasında kendini bir geri çekiyor bir adım atıyor, bir geri çekiyor bir adım atıyor. Kız değil sanki Kahramanmaraş Dondurmacısı!

@Baknediom

İlişkiyi ne bir erkek, ne de kadın bitirir. Bir ilişkiyi ‘şüphe’ bitirir.

@littleiv3

Ayağa kalkmış birini gören Türk insanı çayı yarıda bile olsa haşlanmayı göze alıp fondipleyip ‘bana da doldur’ der.

@cokkorkuyom

Kahkül modası çıktığından beri günde 35 kızı Rıdvan Dilmen'e benzetiyorum. Birini durdurup geç artık şu takımın başına diyeceğim.

@adamukela

Bir kadın susuyorsa... o anın tadını çıkarın. Niye felsefe yapıyorsunuz arkadaş.

@NaferErmis

Araştırmaya göre, internette tanıştığı biriyle konuşan kadınlar, erkeğin katil olmasından, erkeklerse kadının şişman olmasından korkuyormuş!

(07.07.2013 tarihli Karnaval'dan alınmıştır.)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.