'Yekvücut' olmaya ne dersiniz?

Çağımızın vazgeçilmezi hâline gelen dijital dünyada yaşanan gelişmelerin yol açtığı sonuçları sorgulayanlardan mısınız? Eğer yanıtınız 'Evet' ise, sanatın ufkunuzda yeni bir pencere açmasına izin verin

11 Mayıs 2015, Pazartesi 16:09
A A
'Yekvücut' olmaya ne dersiniz?

Çetin Pireci, ‘Yekvücut’ adını verdiği sergide hiçbir elektronik cihazdan faydalanmadan, tamamen doğal yollarla meydana getirdiği eserleriyle bambaşka bir bakış açısını sanatseverlere sunuyor.
 
Teknolojinin perçinlediği, artık bir açmaza dönüşen bireysellik ve yalnızlık üzerine tekrar tekrar düşünmemizi hedefleyen Pireci, dijitali bir kenara iterek yaptığı çalışmalarını paylaşıyor.
 
‘Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz’ her gün, bizi yalnızlığa sürükleyen nedenleri bulmaya daha çok yaklaşıyoruz. Pireci, sizi dijitalin içinden doğala, yalnızlık bunalımına karşı ‘yekvücut’ soru sormaya çağırıyor.
 
Çetin Pireci’nin ‘Yekvücut’ adlı sergisi; 12 Mayıs 2015 Salı günü saat 18.30’dan 6 Haziran 2015 Cumartesi tarihine kadar D’art Gallery’de olacak.
 
Adres: Bereketzade Mahallesi, Hacı Ali Sokak, Şükran Apartmanı, No:8 Kuledibi-Beyoğlu / İstanbul

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.