Yeliz Yeşilmen'in korku dolu anları

Yeliz Yeşilmen'in korku dolu anları

Bodrum'da çocuklarıyla birlikte tatil yapan Yeliz Yeşilmen, gittiği mekânda talihsiz bir kaza yaşadı.

19 Ağustos 2017, Cumartesi 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Servis elemanının elindeki kızgın tavadaki yağ kızı Asya'nın üstüne devrildi. Olay sonrası mekân çalışanları tarafından tartaklandığını ve tekmelendiğini iddia eden Yeliz Yeşilmen, yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

"Değerli takipçilerim geçtiğimiz Pazartesi günü yaşadığımız bir kaza.Duran çocuğu tavayla yakan bayan sonrasında annelik iç güdüm ile bağırıp çağırıp hesap soran ben! Yetkililer duysun ruhsat yok, iş güvenliği yok bu konuda davalarım açılıyor. Üstünden bir hafta geçti nerdeyse ancak kendimize gelip yazabildim.

Çocuğumu arı soktu zannedip koşarak gittim. Çocuğu bana göstermeyip, en dibe mutfağın içine kaçırdılar. 'Çocuğuma ne oldu' diye çığlıklar attım. Sonra 'tava' dediler üstelik mutfak dışında olan duran bir çocuğa bu yapıldı. Sonra tüm mutfak ekibi üstüme saldırdı. Oradaki müşteriler gördü. Benim acılı bir anne olarak yediğim küfürün, hakaretin haddi hesabı yok.

Onlarca insanın ve çocuklarımın önünde itildim. Polisi aradım, yardım istedim. Benden sonra polis gelip almış onları ifade için. Bu yere 1 yıldır giderim. Müşterileriyim... Bana bunu yaptılar! Beni sakinleştirip, çocuğa müdahale ederek hastaneye götüreceklerine üstüme saldırdılar! Bu yüzden çocuğum dakikalarca yandı. Müdahale edilmeden.. Ve çok korktu annesi yerlerde tekmelendi! Burada iş güvenliği yok!"

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir yaş daha aldılar...