Yengeç burcunun aşk hayatı rehberi

Yengeç burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Yengeç burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

13 Eylül 2019, Cuma 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 23 Temmuz

YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 23 Temmuz

Yönetici gezegeni: Ay


Elementi: Su


Rengi: Beyaz, gümüş

YENGEÇ ERKEĞİ

YENGEÇ ERKEĞİ

DAİMA DUYGU PEŞİNDE

Bu yaşama gururlu olarak geldiniz. İnsanların bu dünyada neden istediğiniz saygıyı göstermediklerini anlamakta güçlük çekersiniz. Sevilen ve aranılan birisiniz. Bulunduğunuz ortamın şartlarına çok çabuk uyum sağlar, asla şikayet etmezsiniz. Aşkta mantık değil, her zaman duygunun peşinde koşarsınız. Güvenli bir ilişki arayışındadır ve sezgileri çok güçlüdür. Aile kavramı sizi için çok önemlidir. İyi bir baba, iyi bir eş olursunuz. Çocuklarınıza düşkünsünüzdür. Alıngan olduğunuz için, kırıldığınız zaman kapılarınızı çok çabuk kapatırsınız. Akrep kadınıyla cinsel çekim, Boğa’yla duygusal huzur, Oğlak kadınıyla mantıklı bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ KADINI

YENGEÇ KADINI

KIRILMAKTAN KORKAR

Yengeç kadını olarak dünyaya gözünüzü açtığınız andan itibaren geçmişinize bağlı yaşar, annenize sevgiyle bağlanırsınız. Duygu ve sezgileriniz o kadar güçlü ki, ideal eşinizi gördüğünüz anda hissedersiniz. Aldatmaktan ve aldanmaktan nefret eder ve bu konuda asla affetmezsiniz. Aşkta kırılmaktan çok korktuğunuz için, kalbinizin kapılarını açmakta zorlanırsınız. Reddedilme endişesi yüzünden bazen aşka inanmıyormuş gibi yaparsınız. Geçmişten kolay kopmadığınız için de anıların yaşantınızda yeri fazladır. Başak erkeğiyle güçlü bir ilişki, Balık burcuyla sonsuza kadar romantizm, Oğlak’la uzun soluklu bir aşk sizi bekliyor. Boğa’da maddi güveni, Akrep’te sevgiyi yakalayabilirsiniz

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

YENGEÇ-KOÇ: Ateşli ve heyecanlı sözleriyle bir anda sizi saracak Koç’u beğeneceksiniz. O da sizin kadar ateşli ve duygulu. Daha sonra sorunlar başlar. Onun enerjik yapısı sizin durgun halinize uymaz, ilişkiniz bitmeye mahkumdur.


YENGEÇ-BOĞA: Tam aradığınız kişi. Yüreği sizin gibi sevgi doludur. Boğa da sizin gibi güzel bir ev ve aile ister. Sizinkisi uzun vadeli ve ömür boyu sürecek bir aşk.

YENGEÇ-İKİZLER: Başlangıçta birbirinizi cazip bulacağınız kesin. İkizler burcu güzel konuşması ile dikkat çeker. Ama sizde istediği ya da aradığı ilginçliklerin bittiğini hissederse hemen uzaklaşmak ister.


YENGEÇ-YENGEÇ: İlk bakışta aşk bu olsa gerek dedirten şekilde birbirinize çekildiğinizi hissedersiniz. Her anlamda uzun ömürlü ve masallara layık bir beraberlik olur. Örnek ilişkinize herkes gıptayla bakar.

YENGEÇ-ASLAN: Aslan’ın ilk görüşte ilgisini çekebilirsiniz. Çünkü o, ilgi ve sevgiden hoşlanır. Üstünüze düşer ve size saygılı davranır. Böylesine güzel bir ilişki her şeye değer. İnatlaşmadan kurtulun ve mutlu olun.


YENGEÇ-BAŞAK: Başak burcuyla anlaşmak için çok çaba gerekir. O sizin kadar duygulu ve romantik değildir. Düşüncelerini açıkça söyler. Ama bu özel kişi ile anlaşma yolunu bulursunuz.

YENGEÇ-TERAZİ: Terazi’yi ilk görüşte beğenirsiniz. Nazik, sevimli, zarif, çekici ve sevgiye önem veren biridir. En az sizin kadar alıngandır. Yıllar geçtikçe paylaşımlarınız artar.


YENGEÇ-AKREP: İşte Zodyak’ın mükemmel çiftlerinden biri. Duygusal, hassas, ateşli, kıskanç, kuşkucu iki kişi bir araya gelirse, neler yaşanır bir düşün. Bu aşk her şeye değer.

YENGEÇ-YAY: Yay’ın. özgürlükçü ve başına buyruk yapısı ilginizi çeker. Veda ederken hayatınız boyunca onu unutmayacaksınız. Ona hem kızacak hem de gülerek hatırlayacaksınız.


YENGEÇ-OĞLAK: Sizin zıt burcunuzdur. Oğlak da sizin gibi inatçı ve kuşkucu. Sıra dışı bir sorundan dolayı ayrılık yaşanırsa birbirinizi unutamayabilirsiniz.

YENGEÇ-KOVA: Kova burcuyla anlaşmanız imkansız gibi. Kova’nın ayrı bir havası vardır. Kısıtlanmaya gelemez. Birlikteliğin tek yolu zekadan geçer unutmayın. İsterseniz, başarılı bir ilişki olur.


YENGEÇ-BALIK: Duygulu, hassas ve alıngan iki kişi bir araya gelirse ne yapar? Duygusal ve ateşli konuşmalarla birbirinizin ayaklarını yerden kesersiniz. Herkes size gıpta eder.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

UNUTMAK İSTEMEZ

Yengeç için ayrılık fecidir. Onu unutmaya çalışmanın nankörlük olduğunu düşünür ve acınızdan kurtulmak yerine daha da beslersiniz. Sizi hak etmeyen birini yüceltmenin ne kadar yanlış olduğunu neden anlamıyorsunuz? Yaşam kısa, fırsatlar bir daha önünüze çıkmaz. Yaşama sevincini kazanmak için sevdiklerinizin desteğini almalısınız. Kendi halinizle kalırsanız sadece acı çekersiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar