Yeni Assassin's Creed'in ismi sızdırıldı!

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta açılan bir sayfada Assassin's Creed'in yeni oyunu hakkında bilgiler verilmişti. Ancak ne gariptir ki, Ubisoft kısa süre içerisinde sayfayı kaldırdı

02 Mayıs 2011, Pazartesi 11:08
A A
Yeni Assassin's Creed'in ismi sızdırıldı!

Son günler Ubisoft için epey hareketli geçti diyebiliriz. İlk olarak, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta bir sayfa açıldı ve sayfa da, bir link aracılığıyla bir siteye yönlendirme yapıldı.

Siteye giren oyun severlerin karşısına ise, bir Facebook beğen kutusu çıkıyor ve sonrasında siteye girmeye izin veriliyordu. Kısa bir süre sonra Ubisoft, hem bu sayfayı hem de siteyi yayından kaldırdı. İşin ilginç yanı ise, bu kısa süre içerisinde basına yansıdığı kadarıyla, Assassin's Creed'in yeni oyunun isminin sızdığı iddia edildi.

İşte Assassin's Creed'in Yeni Oyunu

E3'e kısa bir süre kala, Assassin's Creed'in yeni oyununun hâlâ isminin açıklanmamış olması, hiç şüphe yok ki spekülasyonları artırıyor. Bu haberlerin çıkış kaynağının da bu spekülasyonlar olduğunu düşünebilirsiniz ancak, yaşanan Facebook gelişmesinde basına yansıyan ismin gerçek olma ihtimali epey yüksek. Sızan habere göre, Assassin's Creed'in son oyunun ismi Assassin's Creed: Revelations olacak. Bakalım Ubisoft cephesinden doğrulama gelecek mi?

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...