Yeni başkan Hakan Ünsal!

Profesyonel Futbol Derneği (PFD) Başkanlığı'na Hakan Ünsal seçildi.

29 Nisan 2015, Çarşamba 19:28
A A
Yeni başkan Hakan Ünsal!
Dernekten yapılan açıklamada, Ayhan Akbin’in istifası sonrası gerçekleştirilen toplantıda Hakan Ünsal’ın başkan seçildiği bildirildi. Derneğin ikinci başkanlığını Tanju Çolak’ın, genel sekreterliği ise Alpay Özalan’ın yapacağı belirtildi.

Hakan Ünsal, Ayhan Akbin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek hedefleriyle ilgili şunları kaydetti:

"Ana hedefimiz futbolcuyu, futbolun tüm paydaşları üzerinde doğru şekilde konumlandırmak. Bizler de yakın zamana kadar, bugün futbolcu kardeşlerimizin geçtiği yollardan geçtik, benzer sıkıntıları yaşadık. Bu nedenle aktif futbol hayatımız sonlansa da ’artık bizim sorunlarımız değil’ düşüncesiyle, vakti zamanında bizlerin de yaşadığı sıkıntılara arkamızı dönemeyiz. Önümüzde uzun bir yol var, farkındayız. Ancak, çok yakın zamanda eş zamanlı hayata geçireceğimiz birçok hizmetle birlikte futbolcunun, futbolun içerisinde hak ettiği konuma ve güce geleceğine inanıyoruz."

Derneğin yeni yönetim kurulu kadrosunda Ogün Temizkanoğlu, Bülent Korkmaz, Recep Çetin, Soner Tolungüç, Tayfur Havutçu, Tolunay Kafkas, Tümer Metin, Ümit Davala gibi isimler yer alıyor.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.