Yeni çıkan 7 ürün

En son hangi marka hangi ürününü çıkarmış? Hangi marka yeni koleksiyon hazırlamış? Merak ediyorsanız zaman zaman sizinle paylaşacağımız yeni çıkan ürünler içeriğimize göz atmalısınız. İşte yeni çıkanlar...

28 Ocak 2020, Salı 14:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Lip Smacker

Lip Smacker

Dudakların soğuktan, rüzgardan ve güneşten korunmasına yardımcı olarak farklı aromaları dudaklara taşıyan Lip Smacker, yeni ürünlerini Gratis'ten bulabilirsiniz.


İçeriğinde bulunan Hindistan Cevizi ve Jojoba Yağı sayesinde dudakların nemlendirilmesini sağlayarak kurumasını önleyen Lip Smacker Kiss Theraphy serisi; Çilek, Süper Meyve ve Okaliptüs Nane aromalı 3 farklı üründen oluşuyor. Lip Smacker’ın Disney serisine eklediği Ariel Calypso Berry ve Rapunzel Magical Glow Berry ürünleri ise canlı ve parlak dudaklara sahip olmak isteyenlere gün boyu koruma sağlıyor.

 Instax Mini LiPlay

Instax Mini LiPlay

Fujifilm Sevgililer Günü‘nde hediyesiyle fark yaratmak isteyenlere en yeni ürünü Instax Mini LiPlay’i sunuyor. Instax Mini LiPlay ile çektiğiniz veya akıllı telefonunuzda bulunan fotoğrafları altı keyifli filtre ve 30 farklı çerçeve ekleyerek, anında karta basılı olarak alabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik tüm fotoğrafları basma zorunluluğu olmadan, dilediğiniz fotoğrafları bastırmanız da mümkün.


Instax Mini LiPlay fotoğraflara ses de veriyor!Sahip olduğu mikrofon sayesinde 12 saniyelik ses kaydı almanıza fırsat sağlayan Instax Mini LiPlay, böylece sadece anı görüntülemekle kalmıyor fotoğraflarınıza hayat da veriyor. Instax Mini LiPlay, sesinizi QR kod aracılığıyla kaydediyor. Fotoğrafı verdiğiniz kişi, bu kodu taratarak mesajınızı dinleyebiliyor.

Arzum OKKA Minio Pro

Arzum OKKA Minio Pro

Paslanmaz çelik cezveli yeni Arzum OKKA Minio Pro, her damak tadının buluşma noktası Türk Kahvesini tek bir tuşla hazırlamanızı sağlıyor. Tek seferde dört fincan Türk kahvesi pişirebiliyor.

INCIA yüz temizleme köpüğü ve aromaterapi yağı

INCIA yüz temizleme köpüğü ve aromaterapi yağı

INCIA Sebum Kit; içerisindeki yağlı ciltler için Yüz Temizleme Köpüğü ve Aromaterra Kusursuz Güzellik aromaterapi yağı ile yağlı ciltlerin acil bakım ihtiyacını karşılayarak sebumu dengeliyor. Yağlı ve pürüzlü ciltler üzerinde bir kullanımda bile gözle görülür etkili sonuçlar sunan INCIA Sebum Kit, içeriğindeki ürünlerin birlikte ve düzenli kullanımında ciltteki istenmeyen görüntülerin ve lekeli görünümün azalmasına yardımcı oluyor.

Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı ve It Göz Kalemi

Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı ve It Göz Kalemi

Uygulama sonrasında ışığın eşit bir şekilde yayılarak kusurların gizlenmesine ve cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olan Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı, cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlıyor. Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı, limonlu cheesecake kokusu içeren formülü ve 2 farklı renk tonu ile satışa sunuluyor.


Beaulis Line It Göz Kalemi


Göz makyajında derin ve belirgin bakışlar isteyenler için yüksek renk verimi sunan Beaulis Line It Göz Kalemi, suya dayanıklı yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlıyor. Uzun süren suya dayanıklı özel formülünün yanı sıra istenildiğinde göz makyaj temizleyicisi ile bulaşmadan temizlenebiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cildinize gül dokunuşu