Yeni Google Glass eBay'de görüldü!

Project Glass, bir diğer ismiyle Google Glass yenileniyor

22 Mart 2016, Salı 01:33
A A
Yeni Google Glass eBay'de görüldü!

Yeni Google Glass aslında bir özel bir versiyon olabilir!

Öncelikle henüz Google tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Ancak popüler alışveriş sitesi eBay’de yeni Google Glass olduğu iddia edilen bir gözlük ortaya çıktı.

Google’a yakın haber kaynakları tarafından bu gözlüğün, özel bir versiyon olduğu iddia ediliyor. Geçtiğimiz aylarda Google Glass Enterprise Edition ismiyle yeni bir ürün geliştirildiği söylenmişti. Bahsedilen o ürün bu olabilir.

Açık artırma usulüyle satışa çıkarılan ürün halen daha satışta. Sürenin dolmasına daha 3 gün olduğu belirtiliyor. 2600 Dolardan açık artırmaya çıkan ürün, bu haber yayına girerken 3550 Dolar seviyelerine ulaşmıştı. Ancak her geçen dakika fiyatın artabileceğini hatırlatalım. Satıcı, ürünün sadece ABD içerisine satılacağını vurguluyor.

Eğer bu ürün Google Glass Enterprise Edition ise 5.0 GHz çift bant destekli Wi-Fi, sıvı temasına karşı dayanıklılık ve daha uzun pil ömrü gibi özelliklere sahip. Ancak detaylar gizleniyor.  İlgili ürünün fotoğraflarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

 

yeni-google-glass-2

 

Galaxy S7 röntgen cihazında X ışınlarıyla görüntülendi!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Canlı bombayı nasıl tanırsınız?