Yeni Nesil’e Label FrancEducation sertifikası

Yeni Nesil Okulları ana dili Fransızca olmayan ülkelerde çift dilli eğitim sunan kurumlar için verilen mükemmellik markası Label FrancEducation’ı aldı

29 Ocak 2019, Salı 11:14
A A
Yeni Nesil’e Label FrancEducation sertifikası

Fransa’nın Avrupa ve Dışişleri Bakanlığı tarafından verilen sertifika; Yeni Nesil Okulları’nda sunulan eğitimin, pedagojik kadroların ve kurumun eğitim kalitesini dünyada Fransızca çift dilde eğitim normlarını ispat eden bir belge niteliği taşıyor.

285 OKULA VERİLDİ

Yeni Nesil Okulları Vakıf Başkanı Faruk Cengiç, dünyada sadece 285 okula verilen Label FrancEducation markasının Yeni Nesil Okulları’na verilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Cengiç, “Bu sertifika Yeni Nesil Okulları’nda verilen Fransızca dil kültür eğitiminin mükemmelliğini tescil ediyor. Ayrıca mezun öğrencilerimizin dünya standartlarında bir eğitim aldıklarının garantisi niteliğinde” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.