Yeni saç modelini seç! 2021’e hangi saç renkleri, kesimleri ve şekilleri damga vuracak belli oldu

2021 gelirken bizi değiştirme isteğiyle geliyor gibi. Önümüzdeki günlerde bol bol etrafımızda göreceğimiz saç modelleri şimdiden belli oldu, bu modayı bir ucundan yakalamak isterseniz siz de aşağıdan kendinize bir model seçin ve değişimi başlatın.

28 Eylül 2020, Pazartesi 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İki renk trendi; yani ön perçemleri küllü bir şekilde renklendirme

İki renk trendi; yani ön perçemleri küllü bir şekilde renklendirme

Biraz daha alternatif tarzları ortaya çıkartmak için bile olsa alışılmışın çok dışında olduğu için bu modaya çok sevindik. Küllü herhangi bir renkle saçın ön kısmından kalın bir parçayı boyayarak iddialı ve alternatif bir modelle 2021 değişimini başlatabilirsiniz.

Kendinden doğal dalgaları ortaya çıkaran “yıkadım ve çıktım” dalgası

Kendinden doğal dalgaları ortaya çıkaran “yıkadım ve çıktım” dalgası

Saçlarımızı fön makinesiyle kurutmadığımızda genellikle sinüzit gibi rahatsızlıklara davetiye çıkaracağımız için çok korkarız. Fakat saçı kuruturken biraz nemli bırakıp bir yağ veya saç onarıcı yardımıyla elimizle aşağıdan yukarıya doğru onları tutup bıraktığımızda o çabasız ve çok çarpıcı görüntüye kavuşmuş oluyoruz. 

Aşırı parlak saçlar

Aşırı parlak saçlar

Yeni dönemin en tatlı akımlarından olan aşırı parlak saç modası biraz elde etmesi zor trendlerden. Çünkü saçın parlaklığı yediğimiz yiyeceklerden tutun da saçı kurutma şeklimize kadar birçok etkene bağlı oluşuyor. Bu sebeple saçı parlatıcı ürünler alıp bolca su içmeniz bu akıma bir yerlerden başlamanızı sağlayacaktır.

Kahkül

Kahkül

Hepimiz gördüğümüz filmlerdeki, dizilerdeki kahküllü kadınlara hayranlıkla bakar, ama bir türlü onu kestirmeye cesaret edemeyiz. İşte 2021 bu cesaretle geliyor; çünkü sizi bir Latin ateşine çevirecek kakül esintisi bu yıl her yanımızda kendini gösterecek.

Tek renk saç

Tek renk saç

Işıltılar, aralara renkler, balyajlar, highlightlar derken saçlarımız uzun yıllardır hep kendinden birkaç ton açık bir renkle beraber iki renge sahipti. Sezon yavaş yavaş saçlarımızı tek renk istiyor haberiniz olsun :)

Katlı saç kesimi

Katlı saç kesimi

Kahkül moda olur da 2000’lerin katlı kesimleri hiç geride durur mu :) Saçın hacmini ve dalgalarını ortaya çıkartan bu model de bu sezon yeniden bize el sallıyor.

Küt saç

Küt saç

Dönem dönem en verimli günlerini yaşayan küt saç bir Rihanna’nın bir Selena Gomez’in bu modeli seçişi gibi bir detayla yine tüm dünyaya yayılıveriyor. Bu sene de bizi bırakmadı, uzun saçlarını kestirip şöyle kısa saç ferahlığı özleyen varsa duyurulur :)

Fönlemede kıvrım veren 90’lar etkisi

Fönlemede kıvrım veren 90’lar etkisi

Saç fönlerken içe ya da dışarı doğru kavis vermek her ne kadar çok 90’lar gibi dursa da tüm modalar belli bir dönem sonra yeniden ortaya çıkma kaderine sahiptir. Bu içe ve dışa dönük fönlemeleri özlediyseniz ilk fırsatta bir şans verin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ağladıktan sonra göz şişmesi nasıl geçer?