Yeni sahipleriyle tanışmak için smokin giyen köpeği kimse almaya gelmedi

Kolombiya'da bir barınakta onu almaya gelecek olan yeni sahibini smokin giyerek bekleyen köpeği kimse almaya gelmedi. Hayal kırıklığına uğrayan sevimli köpeğin yaşadığı durum sosyal medyada paylaşıldı. Tüm dünyaya yayılan köpeğin hüzünlü hikayesi, yeni yuva bulmasını sağladı.

28 Eylül 2020, Pazartesi 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vincente isimli köpek yavrusu, Kolombiyalı hayvan yardım kuruluşu Fundación Rescátame'nin barınağında kalıyordu. En sonunda onu sahiplenecek birilerini buldu. Smokin giydirilen sevimli köpek, barınakta heyecanla yeni sahiplerini beklemeye başladı. Ancak gelecek olan kişiler son anda evlat edinmekten vazgeçtiler.

Fundación Rescátame'nin Instagram sayfasında Vincente'in smokinli fotoğrafları paylaşıldı ve başına gelenler anlatıldı.

Vincente şık ve heyecanlı bir halde bırakıldı. Sözde evlat edinen kişiler onu asla almaya gelmedi. Tam hazır olduğu anda her şey bitti ve evlat edinmeyi iptal ettiler. Bize evlat edinme sürecinde neden bu kadar katı olduğumuz soruluyor: İşte bu yüzden Tüylü dostlarımızın ömür boyu mükemmel ellerde olacağına dair herhangi bir şüphemiz olsun istemiyoruz.

Vincente'ın tüm dünyaya yayılan hüzünlü hikayesi yuva bulmasına yardımcı oldu. Şimdi yeni ailesiyle mutlu bir şekilde yaşıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Köpeklerin geceleri havlamasının 6 nedeni