Yeni sezonda Game of Thrones'ta 3 vahşi kız

Game of Thrones'un (Taht Oyunları) yeni sezonuyla ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor

04 Mart 2015, Çarşamba 09:32
A A
Yeni sezonda Game of Thrones'ta 3 vahşi kız

ABD'li yazar George R. R. Martin'in kaleme aldığı roman serisinden diziye uyarlanan ve dünya çapında milyonlarca hayran edinen Game of Thrones'un (Taht Oyunları) 5'inci sezonuna dahil olan yeni karakterler dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

Westeros'un Dorne bölgesinden gelen ve 4'üncü sezonda katıldığı bir düelloda hayatını kaybeden Oberyn Martell'in kızları  Obara (Keisha Castle-Hughes), Tyene (Rosabell Laurenti Sellers) ve Nymeria Sand (Jessica Henwick) yapacakları ve kullandıkları silahlarla ekranın yeni fenomenleri haline gelebilir.

Oberyn Martell'in kızları silahlardaki ustalıklarıyla babalarını aratmıyor. Oberyn Martell'in kızları silahlardaki ustalıklarıyla babalarını aratmıyor.

Diziden gelen ilk görüntülere göre, Tyene çift hançer, Nymeria kırbaç, Obara ise babası gibi tercihini mızraktan yana kullanıyor.

Dizinin antik silahlar uzmanı Tommy Dunne, bu silahları geçen sezonda Oberyn Martell'in kullandığı silahlardan ilham alarak oluşturduğunu belirtiyor ve izleyiciye keyifli sahnelerin müjdesini veriyor.

Game of Thrones'un 5'inci sezonu 12 Nisan 2015'te ABD'de yayınlanacak. Yeni sezonun ilk bölümü ABD yayınından 24 saat sonra cnbc-e ekranlarında hayranlarıyla buluşacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kalçasıyla başı belada