Karataş Vali Demirtaş'tan Karataş ilçesine ziyaret

Vali Demirtaş'tan Karataş ilçesine ziyaret

Vali Demirtaş'tan Karataş ilçesine ziyaret

Vali Demirtaş'tan Karataş ilçesine ziyaret

M. Sefa ÜNAL/KARATAŞ,(Adana),(DHA)- ADANA Valisi Mahmut Demirtaş, Karataş ilçesinde bir dizi ziyaretve incelemelerde bulundu.
Karataş Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Demirtaş, Kaymakam Fatih Ayaz ve personeli tarafından karşılandı. İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Gazi Demir ile Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un da hazır bulunduğu ziyaret sırasında; Kaymakam Ayaz’a yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Vali Demirtaş, ilçenin genel durumu ve ilçede gerçekleştirilen hizmetler hakkında detaylı bilgiler aldı. Vali Demirtaş, "‘İlimiz tüm ilçeleriyle bir bütün. Karataş ilçemiz ilimizin gerek tarım gerek balıkçılık gerekse turizm açısından önemli ilçelerinden biri, bizler de ilçemizin daha da gelişmesi için üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız"dedi.

Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’u makamında ziyaret etti.İlçede gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Necip Topuz tarafından bilgilendirilen Vali Demirtaş; Adana’nın tüm ilçelerinde yaşayan vatandaşların en iyi şekilde hizmet almasına çok önem verdiklerini belirterek vatandaşa en iyi hizmetin sunulması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getireceğine inancının tam olduğunu belirtti. Daha sonra Vali Mahmut Demirtaş, ilçede görev yapan muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelip Liman Başkanlığı'nı ziyaret etti.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER