AntalyaBaşkan Esen: Esnafımızı yalnız bırakmayacağız

Başkan Esen: Esnafımızı yalnız bırakmayacağız

Başkan Esen: Esnafımızı yalnız bırakmayacağız

Başkan Esen: Esnafımızı yalnız bırakmayacağız

ANTALYA,(DHA) - MERKEZ Taksi Durağı esnafı ile bir araya gelerek esnafın taleplerini dinleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirdi.
Konyaaltı esnafı ile sık sık bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Merkez Taksi Durağı esnafını ziyaret ederek, onlar ile kahvaltı yaptı. Taksi esnafının yaşadığı sorunları kendilerinden dinleyen Başkan Esen, durak etrafında incelemelerde bulundu. Esnafın talepleri doğrultusunda tespit ettikleri eksikleri ivedilik ile çözüme kavuşturacaklarını dile getiren Başkan Esen, "Ülke olarak gerek ekonomik gerekse de sağlık anlamında zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte esnafımızı yalnız bırakmıyoruz. Esnafımızın daha sağlıklı ve güvenli çalışabilmesi için temel ihtiyaçları ne varsa hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaya başlayacağız" dedi.
ESNAFIM UYGULAMASI TEST SÜRECİNDE
İlçe esnafının internet ortamındaki varlığını artırmak ve büyük işletmelerin gölgesinden kurtarmak adına Konyaaltı Esnafım Uygulaması'nı esnaf ile buluşturacaklarını ifade eden Başkan Esen, uygulamanın tamamen bittiğini ve test sürecinde olduğunu kaydetti. Test sürecinin ardından uygulamayı hizmete sunacaklarını belirten Başkan Esen, "Esnafımızı dinleyip, kazançlarını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu anlamda üzerinde titizlikle çalışıp alt yapısını bitirdiğimiz Konyaaltı Esnafım Uygulaması'nın da test sürecini başlattık. Esnafımıza can suyu olacak uygulamamız, aynı zamanda tüketiciye de büyük kolaylıklar sağlayacak. Esnafım uygulamasını minimum maliyetle A'dan Z'ye kendimiz yaptık" dedi.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER