KemerKemer'de Arslanbucak Kapalı Pazar yeri açıldı

Kemer'de Arslanbucak Kapalı Pazar yeri açıldı

Kemer'de Arslanbucak Kapalı Pazar yeri açıldı

Kemer'de Arslanbucak Kapalı Pazar yeri açıldı

KEMER, (DHA) - KEMER Belediyesi'nin Arslanbucak mahallesine yaptığı kapalı pazar yeri dualarla açıldı.

Pazar yeri açılışına, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Gülsüm Bal, belediye meclis üyeleri Mustafa Tıraş ile Ramazan Kal, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Tıraş, Arslanbucak Mahalle Muhtarı İsmail Uğur, Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay, kapalı pazar yerini yapan yüklenici firma sahibi İbrahim Halil Demirkan, pazar esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından duaların okunmasıyla başlayan açılış töreninde konuşan Başkan Topaloğlu, pazar yerinin yapılmasında emeği geçen meclis üyelerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, belediye çalışanlarına ve pazar esnafına teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler pazar esnafını ziyaret edip, alışveriş yapan vatandaşlara sohbet etti. Pazar yerinin yanındaki boş alan otopark olarak kullanılırken, kapalı pazar alanında, zabıta odası, çocuk emzirme odası, aydınlatmalar, ses düzeni, güvenlik kamera sistemi ve tuvaletler yer alıyor.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER