KemerÜniversite öğrencileri Kemer'i gezdi

Üniversite öğrencileri Kemer'i gezdi

Üniversite öğrencileri Kemer'i gezdi

Üniversite öğrencileri Kemer'i gezdi

KEMER, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi'nde (AÜ) öğrenim gören öğrenciler, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir araya geldi.

AÜ Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Tahsin Şahin ve öğrencileri, Kemer, Çıralı, Olimpos gezisi öncesi Kemer'de Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Mustafa Ertuğrul Aker Parkı'nda öğrencilerle bir araya gelen Başkan Topaloğlu, öğrencilere Kemer'i anlattı. Belediye olarak eğitime verdikleri desteklerden bahseden Başkan Topaloğlu, "Gördüğünüz gibi Kemer dünyanın en güzel yerlerinden biri. Beldibi'nden Çıralı'ya uzanan coğrafi yapısıyla, tarihi, doğası ve denizi ile görülmesi gereken yerleri oldukça fazla olan bir yer. Tüm bu güzelliklerimizin yanında emekli öğretmen olduğum için öğrencilerimize ayrı bir değer verdiğimi ifade etmek istiyorum. Kemer Belediyesi olarak, öğrencilerimize kırtasiye malzemelerini, servislerle taşınmasını, burs almalarını, üniversiteye hazırlık kurslarından yararlanmalarını, ücretsiz olarak biz karşılıyoruz" dedi.

AÜ Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Tahsin Şahin de kendilerini Kemer'de ağırlayan ve öğrencilerle yakından ilgilendiği için Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür etti. Öğrencilerden Kemer'e ilk defa geldiğini belirten Mert Kaya ise ilçeyi çok beğendiğini ifade etti. Başkan Topaloğlu, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER