NazilliNazilli Belediyesi her gün 500 kişiye iftar yemeği dağıtılacak

Nazilli Belediyesi her gün 500 kişiye iftar yemeği dağıtılacak

Nazilli Belediyesi her gün 500 kişiye iftar yemeği dağıtılacak

Nazilli Belediyesi her gün 500 kişiye iftar yemeği dağıtılacak

AYDIN'ın Nazilli ilçesinde, Belediye tarafından ramazan ayı boyunca 500 kişiye iftar yemeği dağıtılacağı bildirildi. Yemeklerin Belediye ekipleri tarafından evlere teslim edileceği belirtildi.

Nazilli Belediyesi, sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalar kapsamında, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde her gün 500 kişi için iftar yemeği hazırlanacak. Usta aşçılar tarafından steril koşullarda hazırlanan yemekler, özel şekilde paketlenip, tek tek Nazillilerin evlerine teslim edilip, iftar sofralarını süsleyecek.

Pandemi sürecinin birlik ve beraberlikle aşılabileceğine dikkati çeken Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "İftar yemeği dağıtımı, geçen sene de düşünmüş olduğumuz ancak icraat noktasında dağıtımıyla ilgili hazırlığımızı tamamlayamamış olmamızdan dolayı yapamadığımız bir çalışmaydı. Büyükşehir Belediyemiz ile iftar çadırlarını tanzim etmiştik. Biz de bu sene İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüzün bünyesindeki çalışan arkadaşlarımız ve tesislerimizde hazırlamış olduğumuz yemeklerimizi iftarda vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Bugün itibariyle 500 vatandaşımıza iftarda sıcak yemek sunabilmiş olmanın kıvancını yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnşallah daha güzellerini gelecek senelerde hep birlikte yapacağız" dedi.

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER