DiyarbakırBağlar Belediyesi'nden hastaneye asfalt hizmeti

Bağlar Belediyesi'nden hastaneye asfalt hizmeti

Bağlar Belediyesi'nden hastaneye asfalt hizmeti

Bağlar Belediyesi'nden hastaneye asfalt hizmeti

DİYARBAKIR,(DHA)- DİYARBAKIR'ın Bağlar Belediyesi, kendi sorumluluk bölgesinde bulunmayan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'nin bulunduğu bölgeye asfaltlayarak hastane personeli ve hastaneye gelen vatandaşlar için kullanışlı hale getirdi.
Bağlar Belediyesi, Karacadağ bazalt taşından ürettiği uzun ömürlü ve kaliteli asfaltla ilçenin yanı sıra ilçe sınırları dışında bulunan kurum ve kuruluşların bulunduğu bölgeleri de hizmetle tanıştırıyor. Talep üzerine, uzun yıllardır asfaltlanmadığı için kullanılamaz hale gelen ve özellikle yağışlı günlerde kötü bir görüntü oluşturan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'nin bulunduğu alanda asfalt çalışması yapıldı.
Çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hastane kampüsündeki vatandaşlarla da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Dicle Üniversitesi Hastaneleri'nin pandemi sürecinde önemli bir sorumluluk üstlendiğini belirten Beyoğlu, "Bu kritik süreçte fedakarca çalışan sağlık kahramanlarımızı tebrik ediyorum. Onlara desteğimiz tamdır. Huzurlu bir ortamda görev yapmaları için hastane bölgemizi kendi üretimimiz olan asfaltla güzelleştirdik. Hamd olsun, bazalt taşından üretmiş olduğumuz uzun ömürlü ve kaliteli asfalt şehrimizin tamamına yetecek kadar var. Bizim için önemli olan insanımızın hak ettiği huzurlu koşullarda yaşamasıdır. Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü ve güven veren liderliğinde tüm imkanlarımızla bunun için varız" dedi.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER